TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er gaat wel het een en ander veranderen. 10 voor Taal krijgt een opgefrist decor, twee nieuwe spellen en vragen die worden ingeleid door de leukste taalmissers uit Nederlandse televisieprogramma's.
In 10 voor Taal spelen wekelijks twee teams - bestaande uit wisselende BN'ers - onder leiding van presentator Harm Edens vijf spellen per aflevering. Elk spel levert ze twee letters op waarmee ze in de finale zoveel mogelijk woorden moeten maken. Het team dat in de finale de meeste woorden weet te maken, wint en schenkt voor 1500 euro boeken aan een bibliotheek naar keuze.
Nieuw dit seizoen zijn twee diverse spellen. In het eerste spel vertellen de teams elkaar leugens en waarheden over de herkomst van woorden en uitdrukkingen. Wie vertelt de waarheid en wie liegt om het hardst? Het tweede spel vindt vlak voor de bloedstollende finale plaats. Hierin is een grote woordenschat een must. De winnaar van dit spel mag namelijk een finaleletter stelen van het verliezende team.
10 voor Taal is vanaf dinsdag 19 april wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'