TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er gaat wel het een en ander veranderen. 10 voor Taal krijgt een opgefrist decor, twee nieuwe spellen en vragen die worden ingeleid door de leukste taalmissers uit Nederlandse televisieprogramma's.
In 10 voor Taal spelen wekelijks twee teams - bestaande uit wisselende BN'ers - onder leiding van presentator Harm Edens vijf spellen per aflevering. Elk spel levert ze twee letters op waarmee ze in de finale zoveel mogelijk woorden moeten maken. Het team dat in de finale de meeste woorden weet te maken, wint en schenkt voor 1500 euro boeken aan een bibliotheek naar keuze.
Nieuw dit seizoen zijn twee diverse spellen. In het eerste spel vertellen de teams elkaar leugens en waarheden over de herkomst van woorden en uitdrukkingen. Wie vertelt de waarheid en wie liegt om het hardst? Het tweede spel vindt vlak voor de bloedstollende finale plaats. Hierin is een grote woordenschat een must. De winnaar van dit spel mag namelijk een finaleletter stelen van het verliezende team.
10 voor Taal is vanaf dinsdag 19 april wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken