TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is terug met Hello Goodbye. De serie was in mei 2022 voor het laatst te zien. Op Schiphol spreekt hij in deze nieuwe reeks afleveringen weer mensen aan die iemand wegbrengen of ophalen en dat levert ontroerende en verrassende verhalen op.
Buitenlandse tv-producenten vragen Linssen hoe hij en zijn team het programma voorbereiden. Er is helemaal geen script, vertelt hij ze dan. “Er is alleen een redacteur die iemand polst en om toestemming vraagt. Dat wekt verbazing. Producenten denken dat ze een heel format hebben gekocht en het is eigenlijk niet meer dan met een camera naar de luchthaven gaan. Je moet gewoon luisteren."
Tv-makers willen alles voorprogrammeren, ziet Linssen. "Daardoor hebben ze niet in de gaten hoe bijzonder mensen zijn."
Hello Goodbye is vanaf maandag 21 oktober 2024 wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'