TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is terug met Hello Goodbye. De serie was in mei 2022 voor het laatst te zien. Op Schiphol spreekt hij in deze nieuwe reeks afleveringen weer mensen aan die iemand wegbrengen of ophalen en dat levert ontroerende en verrassende verhalen op.
Buitenlandse tv-producenten vragen Linssen hoe hij en zijn team het programma voorbereiden. Er is helemaal geen script, vertelt hij ze dan. “Er is alleen een redacteur die iemand polst en om toestemming vraagt. Dat wekt verbazing. Producenten denken dat ze een heel format hebben gekocht en het is eigenlijk niet meer dan met een camera naar de luchthaven gaan. Je moet gewoon luisteren."
Tv-makers willen alles voorprogrammeren, ziet Linssen. "Daardoor hebben ze niet in de gaten hoe bijzonder mensen zijn."
Hello Goodbye is vanaf maandag 21 oktober 2024 wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 2.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur