TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is terug met Hello Goodbye. De serie was in mei 2022 voor het laatst te zien. Op Schiphol spreekt hij in deze nieuwe reeks afleveringen weer mensen aan die iemand wegbrengen of ophalen en dat levert ontroerende en verrassende verhalen op.
Buitenlandse tv-producenten vragen Linssen hoe hij en zijn team het programma voorbereiden. Er is helemaal geen script, vertelt hij ze dan. “Er is alleen een redacteur die iemand polst en om toestemming vraagt. Dat wekt verbazing. Producenten denken dat ze een heel format hebben gekocht en het is eigenlijk niet meer dan met een camera naar de luchthaven gaan. Je moet gewoon luisteren."
Tv-makers willen alles voorprogrammeren, ziet Linssen. "Daardoor hebben ze niet in de gaten hoe bijzonder mensen zijn."
Hello Goodbye is vanaf maandag 21 oktober 2024 wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door