TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is terug met Hello Goodbye. De serie was in mei 2022 voor het laatst te zien. Op Schiphol spreekt hij in deze nieuwe reeks afleveringen weer mensen aan die iemand wegbrengen of ophalen en dat levert ontroerende en verrassende verhalen op.
Buitenlandse tv-producenten vragen Linssen hoe hij en zijn team het programma voorbereiden. Er is helemaal geen script, vertelt hij ze dan. “Er is alleen een redacteur die iemand polst en om toestemming vraagt. Dat wekt verbazing. Producenten denken dat ze een heel format hebben gekocht en het is eigenlijk niet meer dan met een camera naar de luchthaven gaan. Je moet gewoon luisteren."
Tv-makers willen alles voorprogrammeren, ziet Linssen. "Daardoor hebben ze niet in de gaten hoe bijzonder mensen zijn."
Hello Goodbye is vanaf maandag 21 oktober 2024 wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 2.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?