TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joris Linssen is terug met Hello Goodbye. De serie was in mei 2022 voor het laatst te zien. Op Schiphol spreekt hij in deze nieuwe reeks afleveringen weer mensen aan die iemand wegbrengen of ophalen en dat levert ontroerende en verrassende verhalen op.
Buitenlandse tv-producenten vragen Linssen hoe hij en zijn team het programma voorbereiden. Er is helemaal geen script, vertelt hij ze dan. “Er is alleen een redacteur die iemand polst en om toestemming vraagt. Dat wekt verbazing. Producenten denken dat ze een heel format hebben gekocht en het is eigenlijk niet meer dan met een camera naar de luchthaven gaan. Je moet gewoon luisteren."
Tv-makers willen alles voorprogrammeren, ziet Linssen. "Daardoor hebben ze niet in de gaten hoe bijzonder mensen zijn."
Hello Goodbye is vanaf maandag 21 oktober 2024 wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland