TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Myrthe en Job uit Ermelo zitten niet echt op één lijn. Job is bezig met de verbouwing van hun huis en neemt daar ruim de tijd voor, Myrthe vindt dat hij veel te langzaam gaat. Zij wil graag een gezin stichten, maar de bovenverdieping is nog volledig onbewoonbaar.
Inmiddels beginnen ook de buren zich ermee te bemoeien: ze willen dat Myrthe en Job opschieten. Job lijkt zich weinig aan te trekken van alle kritiek. Tijd voor John Williams en zijn klusteam om orde op zaken te stellen.
De presentator heeft in de tijd dat hij Help, mijn man is klusser! maakt vreemde situaties gezien. Als bizarste noemt hij een boerderij met een half dak. “De kinderen sliepen op de eerste etage en als ze hun kamer uitkwamen, stonden ze buiten”, vertelde hij aan RTL Boulevard.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier