TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het decor van Henry van Loon: Sleutelmoment is een garage, met allerhande gereedschap op de achterwand, een radio en een onderdeel van een machine. Hierin doet de cabaretier zijn levensverhaal uit de doeken, uiteraard doorwrocht met absurde gedachtespinsels en hilarische anekdotes.
Eigenlijk is hij een Chinees jongetje, zo leidt Van Loon de voorstelling in. Vroeger werd hij gepest, want als Chinees kind was hij wel erg lang. Zijn oma stuurde hem voor een betere toekomst naar Nederland. Na een mislukte carrière in een snackbar, kreeg hij een baan in deze garage aangeboden.
Biedt deze theatershow een mooie afrondende levensles of moraal aan het eind? Nee, maar de scènes die Van Loon in zijn vierde theatershow neerzet zijn wel bijzonder grappig. (HH)
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’