TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het decor van Henry van Loon: Sleutelmoment is een garage, met allerhande gereedschap op de achterwand, een radio en een onderdeel van een machine. Hierin doet de cabaretier zijn levensverhaal uit de doeken, uiteraard doorwrocht met absurde gedachtespinsels en hilarische anekdotes.
Eigenlijk is hij een Chinees jongetje, zo leidt Van Loon de voorstelling in. Vroeger werd hij gepest, want als Chinees kind was hij wel erg lang. Zijn oma stuurde hem voor een betere toekomst naar Nederland. Na een mislukte carrière in een snackbar, kreeg hij een baan in deze garage aangeboden.
Biedt deze theatershow een mooie afrondende levensles of moraal aan het eind? Nee, maar de scènes die Van Loon in zijn vierde theatershow neerzet zijn wel bijzonder grappig. (HH)
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special