TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het decor van Henry van Loon: Sleutelmoment is een garage, met allerhande gereedschap op de achterwand, een radio en een onderdeel van een machine. Hierin doet de cabaretier zijn levensverhaal uit de doeken, uiteraard doorwrocht met absurde gedachtespinsels en hilarische anekdotes.
Eigenlijk is hij een Chinees jongetje, zo leidt Van Loon de voorstelling in. Vroeger werd hij gepest, want als Chinees kind was hij wel erg lang. Zijn oma stuurde hem voor een betere toekomst naar Nederland. Na een mislukte carrière in een snackbar, kreeg hij een baan in deze garage aangeboden.
Biedt deze theatershow een mooie afrondende levensles of moraal aan het eind? Nee, maar de scènes die Van Loon in zijn vierde theatershow neerzet zijn wel bijzonder grappig. (HH)
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima