TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het decor van Henry van Loon: Sleutelmoment is een garage, met allerhande gereedschap op de achterwand, een radio en een onderdeel van een machine. Hierin doet de cabaretier zijn levensverhaal uit de doeken, uiteraard doorwrocht met absurde gedachtespinsels en hilarische anekdotes.
Eigenlijk is hij een Chinees jongetje, zo leidt Van Loon de voorstelling in. Vroeger werd hij gepest, want als Chinees kind was hij wel erg lang. Zijn oma stuurde hem voor een betere toekomst naar Nederland. Na een mislukte carrière in een snackbar, kreeg hij een baan in deze garage aangeboden.
Biedt deze theatershow een mooie afrondende levensles of moraal aan het eind? Nee, maar de scènes die Van Loon in zijn vierde theatershow neerzet zijn wel bijzonder grappig. (HH)
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson