TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van Oh, Wat Een Jaar! richten de spotlights op 1984. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai gaan terug in de tijd, samen met kandidaten Lucille Werner, destijds 17 en cabaretier Alex Klaasen, acht in 1984.
In dat jaar kwam de eerste Apple Macintosh personal computer op de markt, werd abortus legaal in Nederland en waren er massale protesten tegen kernwapens en een dreigende nucleaire crisis. De Koude Oorlog was nog in volle gang, reden voor de Sovjet-Unie om de Olympische Spelen in Los Angeles te boycotten.
Ook op muzikaal gebied viel er heel wat te beleven: muziekzender MTV ging van start, Tina Turner en Madonna braken definitief door als soloartiesten en Danny de Munk voelde zich in 'Ciske de Rat' zo verdomd alleen. (HH)
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'