TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van Oh, Wat Een Jaar! richten de spotlights op 1984. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai gaan terug in de tijd, samen met kandidaten Lucille Werner, destijds 17 en cabaretier Alex Klaasen, acht in 1984.
In dat jaar kwam de eerste Apple Macintosh personal computer op de markt, werd abortus legaal in Nederland en waren er massale protesten tegen kernwapens en een dreigende nucleaire crisis. De Koude Oorlog was nog in volle gang, reden voor de Sovjet-Unie om de Olympische Spelen in Los Angeles te boycotten.
Ook op muzikaal gebied viel er heel wat te beleven: muziekzender MTV ging van start, Tina Turner en Madonna braken definitief door als soloartiesten en Danny de Munk voelde zich in 'Ciske de Rat' zo verdomd alleen. (HH)
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside