TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van Oh, Wat Een Jaar! richten de spotlights op 1984. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai gaan terug in de tijd, samen met kandidaten Lucille Werner, destijds 17 en cabaretier Alex Klaasen, acht in 1984.
In dat jaar kwam de eerste Apple Macintosh personal computer op de markt, werd abortus legaal in Nederland en waren er massale protesten tegen kernwapens en een dreigende nucleaire crisis. De Koude Oorlog was nog in volle gang, reden voor de Sovjet-Unie om de Olympische Spelen in Los Angeles te boycotten.
Ook op muzikaal gebied viel er heel wat te beleven: muziekzender MTV ging van start, Tina Turner en Madonna braken definitief door als soloartiesten en Danny de Munk voelde zich in 'Ciske de Rat' zo verdomd alleen. (HH)
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'