TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van Oh, Wat Een Jaar! richten de spotlights op 1984. Teamcaptains Carlo Boszhard en Ruben Nicolai gaan terug in de tijd, samen met kandidaten Lucille Werner, destijds 17 en cabaretier Alex Klaasen, acht in 1984.
In dat jaar kwam de eerste Apple Macintosh personal computer op de markt, werd abortus legaal in Nederland en waren er massale protesten tegen kernwapens en een dreigende nucleaire crisis. De Koude Oorlog was nog in volle gang, reden voor de Sovjet-Unie om de Olympische Spelen in Los Angeles te boycotten.
Ook op muzikaal gebied viel er heel wat te beleven: muziekzender MTV ging van start, Tina Turner en Madonna braken definitief door als soloartiesten en Danny de Munk voelde zich in 'Ciske de Rat' zo verdomd alleen. (HH)
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'