TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de slotaflevering van Herman van Veen 80! zitten beelden van de gelijknamige jubileumvoorstelling, opgenomen in Carré. Verder komen de kinderen van de Utrechtse podiumkunstenaar aan het woord. Hoe kijken zij naar hun vader?
Herman heeft vier kinderen: Babette en Valentijn uit zijn huwelijk met Marijke Hoffman en Anne en Merlijn uit zijn huwelijk met Marloes Fluitsma. Allen zijn in de entertainmentwereld beland.
Babette als zangeres en actrice (sinds de allereerste aflevering in 1990 is ze af en aan te zien als Linda Dekker in Goede Tijden, Slechte Tijden). Anne - voor wie vader Herman zijn mooie liedje ‘Anne’ schreef - als kleinkunstzangeres. Merlijn is geluidsman geworden. Hij zorgt ervoor dat alles goed klinkt bij optredens, ook van zijn vader, en live-programma’s.
De slotaflevering van Herman van Veen 80! is op vrijdag 28 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 1.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij