TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de slotaflevering van Herman van Veen 80! zitten beelden van de gelijknamige jubileumvoorstelling, opgenomen in Carré. Verder komen de kinderen van de Utrechtse podiumkunstenaar aan het woord. Hoe kijken zij naar hun vader?
Herman heeft vier kinderen: Babette en Valentijn uit zijn huwelijk met Marijke Hoffman en Anne en Merlijn uit zijn huwelijk met Marloes Fluitsma. Allen zijn in de entertainmentwereld beland.
Babette als zangeres en actrice (sinds de allereerste aflevering in 1990 is ze af en aan te zien als Linda Dekker in Goede Tijden, Slechte Tijden). Anne - voor wie vader Herman zijn mooie liedje ‘Anne’ schreef - als kleinkunstzangeres. Merlijn is geluidsman geworden. Hij zorgt ervoor dat alles goed klinkt bij optredens, ook van zijn vader, en live-programma’s.
De slotaflevering van Herman van Veen 80! is op vrijdag 28 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'