TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"André is er weer helemaal bij", zegt Robèrt tegen RTL Boulevard. "Hij was gewoon niet lekker die dag, dus we hebben het eventjes overgenomen", vertelt het jurylid over de afwezigheid van André. "Hij is ook weer scherp als vanouds, dus komt helemaal goed."
Wat er exact met André aan de hand was waardoor hij de opnames moest missen, is niet duidelijk. De 77-jarige presentator werd vorig jaar aan het einde van de zomer nog behandeld voor kanker. Gelukkig werd na zijn afwezigheid al snel een update gegeven in de vorm van een fragment met een knipoog naar Animal Crackers.
Robèrt geeft ook te kennen dat ze weer vol aan de bak zijn voor een nieuw seizoen van het programma. En dat is nog niet alles: onlangs werd bekend dat er een kersteditie met BN'ers komt. "Het zijn maar vier kandidaten, dus het zijn er niet veel, maar die vier moeten wel aan elkaar gewaagd zijn", laat Robèrt hierover los. "Dat moet een mooie mix zijn, dat is natuurlijk altijd het moeilijk. Dat is hetzelfde als met niet-bekende Nederlanders." De BN'ers worden niet gespaard in de bakwedstrijd, belooft het jurylid. "Nu gaan ze wel voelen hoe zwaar het is, dat weet ik heel zeker."
De finale van Heel Holland Bakt is vanavond om 20.23 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Dit bericht op Instagram bekijken
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg