TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
"André is er weer helemaal bij", zegt Robèrt tegen RTL Boulevard. "Hij was gewoon niet lekker die dag, dus we hebben het eventjes overgenomen", vertelt het jurylid over de afwezigheid van André. "Hij is ook weer scherp als vanouds, dus komt helemaal goed."
Wat er exact met André aan de hand was waardoor hij de opnames moest missen, is niet duidelijk. De 77-jarige presentator werd vorig jaar aan het einde van de zomer nog behandeld voor kanker. Gelukkig werd na zijn afwezigheid al snel een update gegeven in de vorm van een fragment met een knipoog naar Animal Crackers.
Dit bericht op Instagram bekijken
Robèrt geeft ook te kennen dat ze weer vol aan de bak zijn voor een nieuw seizoen van het programma. En dat is nog niet alles: onlangs werd bekend dat er een kersteditie met BN'ers komt. "Het zijn maar vier kandidaten, dus het zijn er niet veel, maar die vier moeten wel aan elkaar gewaagd zijn", laat Robèrt hierover los. "Dat moet een mooie mix zijn, dat is natuurlijk altijd het moeilijk. Dat is hetzelfde als met niet-bekende Nederlanders." De BN'ers worden niet gespaard in de bakwedstrijd, belooft het jurylid. "Nu gaan ze wel voelen hoe zwaar het is, dat weet ik heel zeker."
De finale van Heel Holland Bakt is vanavond om 20.23 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Dit bericht op Instagram bekijken
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares