TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"André is er weer helemaal bij", zegt Robèrt tegen RTL Boulevard. "Hij was gewoon niet lekker die dag, dus we hebben het eventjes overgenomen", vertelt het jurylid over de afwezigheid van André. "Hij is ook weer scherp als vanouds, dus komt helemaal goed."
Wat er exact met André aan de hand was waardoor hij de opnames moest missen, is niet duidelijk. De 77-jarige presentator werd vorig jaar aan het einde van de zomer nog behandeld voor kanker. Gelukkig werd na zijn afwezigheid al snel een update gegeven in de vorm van een fragment met een knipoog naar Animal Crackers.
Robèrt geeft ook te kennen dat ze weer vol aan de bak zijn voor een nieuw seizoen van het programma. En dat is nog niet alles: onlangs werd bekend dat er een kersteditie met BN'ers komt. "Het zijn maar vier kandidaten, dus het zijn er niet veel, maar die vier moeten wel aan elkaar gewaagd zijn", laat Robèrt hierover los. "Dat moet een mooie mix zijn, dat is natuurlijk altijd het moeilijk. Dat is hetzelfde als met niet-bekende Nederlanders." De BN'ers worden niet gespaard in de bakwedstrijd, belooft het jurylid. "Nu gaan ze wel voelen hoe zwaar het is, dat weet ik heel zeker."
De finale van Heel Holland Bakt is vanavond om 20.23 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1.
Dit bericht op Instagram bekijken
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin