TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ad Visser duikt in het onmetelijke archief van 'Gouden hits uit de gouden eeuw van de pop', zoals Visser het zegt. Het Beste van 50 jaar Toppop is een anderhalf uur lange nostalgische reis langs legendarische hits uit de jaren 70 en 80.
De uitvoeringen zijn in hun geheel te zien, zoals de artiesten deze destijds kwamen brengen in de Toppopstudio. Vaak vergezeld door dansers in glimmende kostuums of strakzittende balletpakjes. Anita Meyer trapt de lange reeks af met 'Why tell me why'. Toppop stond er ook om bekend dat het wereldberoemde artiesten naar de studio kreeg.
In deze aflevering zijn onder meer The Jacksons 5, Donna Summer, Blondie, The Doobie Brothers en The Village People te zien. Sister Sledge komt zelfs meerdere malen voorbij. (HH)
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'