TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ad Visser duikt in het onmetelijke archief van 'Gouden hits uit de gouden eeuw van de pop', zoals Visser het zegt. Het Beste van 50 jaar Toppop is een anderhalf uur lange nostalgische reis langs legendarische hits uit de jaren 70 en 80.
De uitvoeringen zijn in hun geheel te zien, zoals de artiesten deze destijds kwamen brengen in de Toppopstudio. Vaak vergezeld door dansers in glimmende kostuums of strakzittende balletpakjes. Anita Meyer trapt de lange reeks af met 'Why tell me why'. Toppop stond er ook om bekend dat het wereldberoemde artiesten naar de studio kreeg.
In deze aflevering zijn onder meer The Jacksons 5, Donna Summer, Blondie, The Doobie Brothers en The Village People te zien. Sister Sledge komt zelfs meerdere malen voorbij. (HH)
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen