TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ad Visser duikt in het onmetelijke archief van 'Gouden hits uit de gouden eeuw van de pop', zoals Visser het zegt. Het Beste van 50 jaar Toppop is een anderhalf uur lange nostalgische reis langs legendarische hits uit de jaren 70 en 80.
De uitvoeringen zijn in hun geheel te zien, zoals de artiesten deze destijds kwamen brengen in de Toppopstudio. Vaak vergezeld door dansers in glimmende kostuums of strakzittende balletpakjes. Anita Meyer trapt de lange reeks af met 'Why tell me why'. Toppop stond er ook om bekend dat het wereldberoemde artiesten naar de studio kreeg.
In deze aflevering zijn onder meer The Jacksons 5, Donna Summer, Blondie, The Doobie Brothers en The Village People te zien. Sister Sledge komt zelfs meerdere malen voorbij. (HH)
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'