TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ze werden in de jaren 80 een ware rage: spelcomputers als Nintendo, Sega en Gameboy. In Het Beste van... de Jaren 80 spelen diverse gasten in de studio deze games opnieuw en ervaren ze hoe eenvoudig de spellen er in die tijd uitzagen.
In die jaren beleefde Nederpop, popmuziek uit Nederland, zijn hoogtepunt. Aangejaagd door de populaire band Doe Maar kwamen allerlei popgroepen uit Nederland op die grote hits scoorden. Een van die bands was Roberto Jacketti & The Scooters. Deze vrolijke Zaanse scholierengroep stond met de single 'I save the day' in 1984 wekenlang hoog in de hitparades. Erik van der Hoff was zanger Roberto Jacketti. Later werd hij succesvol als televisieproducent en -presentator. Van der Hoff blikt terug op de hoogtijdagen met de band. (HH)
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'