TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kerk en kroeg, onmisbare toevluchtsoorden in elk dorp. Ook in Tilligte, waar Wim Daniëls en Huub Stapel naartoe rijden in aflevering twee van hun nostalgische serie Het Dorp.
In de Twentse plaats Tilligte staat kastelein Hans achter de toog in het dorpscafé. Hij is een klassieke, hartelijke kroegbaas met een luisterend oor die zo het dorp bij elkaar houdt.
Door naar Reusel. Dat dorp lag in het verleden meermaals overhoop met ouderwetse, weinig tolerante pastoors. David van Dijk is een stuk moderner en probeert de gemeenschap weer bij de kerk te betrekken.
Het typische dorpsgevoel waar plekken als Tilligte en Reusel om bekendstaan, vindt voormalig topatleet Nelli Cooman in Zeeland. Ze verruilde het drukke Rotterdam voor de rust van het gelovige dorp Nieuwerkerk. (HH)
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'