TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kerk en kroeg, onmisbare toevluchtsoorden in elk dorp. Ook in Tilligte, waar Wim Daniëls en Huub Stapel naartoe rijden in aflevering twee van hun nostalgische serie Het Dorp.
In de Twentse plaats Tilligte staat kastelein Hans achter de toog in het dorpscafé. Hij is een klassieke, hartelijke kroegbaas met een luisterend oor die zo het dorp bij elkaar houdt.
Door naar Reusel. Dat dorp lag in het verleden meermaals overhoop met ouderwetse, weinig tolerante pastoors. David van Dijk is een stuk moderner en probeert de gemeenschap weer bij de kerk te betrekken.
Het typische dorpsgevoel waar plekken als Tilligte en Reusel om bekendstaan, vindt voormalig topatleet Nelli Cooman in Zeeland. Ze verruilde het drukke Rotterdam voor de rust van het gelovige dorp Nieuwerkerk. (HH)
B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’
09:26Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'