TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kerk en kroeg, onmisbare toevluchtsoorden in elk dorp. Ook in Tilligte, waar Wim Daniëls en Huub Stapel naartoe rijden in aflevering twee van hun nostalgische serie Het Dorp.
In de Twentse plaats Tilligte staat kastelein Hans achter de toog in het dorpscafé. Hij is een klassieke, hartelijke kroegbaas met een luisterend oor die zo het dorp bij elkaar houdt.
Door naar Reusel. Dat dorp lag in het verleden meermaals overhoop met ouderwetse, weinig tolerante pastoors. David van Dijk is een stuk moderner en probeert de gemeenschap weer bij de kerk te betrekken.
Het typische dorpsgevoel waar plekken als Tilligte en Reusel om bekendstaan, vindt voormalig topatleet Nelli Cooman in Zeeland. Ze verruilde het drukke Rotterdam voor de rust van het gelovige dorp Nieuwerkerk. (HH)
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland