TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Het Echte leven in de Dierentuin moet zeeleeuw Nick zich bewijzen als leider van de groep. Zijn rivaal Don flirt er namelijk op lustig op los met de harem van het alfamannetje.
De concurrentie is echter gewaarschuwd: vijf jaar geleden haalde het dominante gedrag van Nick nog het nationale nieuws. Het was namelijk onverantwoord om de schoonmakers van Diergaarde Blijdorp het verblijf in te sturen.
“De duikers kunnen momenteel niet veilig het water in om het bassin schoon te maken”, aldus het waarschuwingsbordje. “Onze zeeleeuwman Nick wil niet naar binnen. Hij is te druk met zijn harem vanwege de voortplantingstijd.”
Een nieuwskop in De Telegraaf vatte de onveilige werksituatie weinig subtiel samen: ‘Verblijf Blijdorp smerig door seksmarathon zeeleeuw’.
Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'
09:26Ewout Genemans deelt goed nieuws over zijn Bureau-serie