TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Het Echte leven in de Dierentuin moet zeeleeuw Nick zich bewijzen als leider van de groep. Zijn rivaal Don flirt er namelijk op lustig op los met de harem van het alfamannetje.
De concurrentie is echter gewaarschuwd: vijf jaar geleden haalde het dominante gedrag van Nick nog het nationale nieuws. Het was namelijk onverantwoord om de schoonmakers van Diergaarde Blijdorp het verblijf in te sturen.
“De duikers kunnen momenteel niet veilig het water in om het bassin schoon te maken”, aldus het waarschuwingsbordje. “Onze zeeleeuwman Nick wil niet naar binnen. Hij is te druk met zijn harem vanwege de voortplantingstijd.”
Een nieuwskop in De Telegraaf vatte de onveilige werksituatie weinig subtiel samen: ‘Verblijf Blijdorp smerig door seksmarathon zeeleeuw’.
'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony