TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om alvast in de stemming te komen voor het Eurovisie Songfestival dat dinsdag begint met de eerste halve finale, is er vanavond een registratie van Het Grote Songfestivalfeest van vorig jaar november in de Ziggo Dome.
Er stonden die avond veel oud-winnaars van het liedjesfestijn op het podium, onder wie de Ier Johnny Logan die in 1980 en 1987 won. Daarnaast de winnares van 2012, de Zweedse Loreen. Zij doet dit jaar opnieuw mee en is de favoriet bij de bookmakers. Ook Nederlandse oud-deelnemers aan het Songfestival gaven optredens, zoals Frizzle Sizzle, OG3NE, S10 en Duncan Laurence.
Tijdens de avond was er speciale aandacht voor drie Songfestival-acts uit Oekraïne. Naast winnaar van vorig jaar Kalush Orchestra, waren dat zangeres Jamala en de band Go-A.
Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis
14:22Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje