TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om alvast in de stemming te komen voor het Eurovisie Songfestival dat dinsdag begint met de eerste halve finale, is er vanavond een registratie van Het Grote Songfestivalfeest van vorig jaar november in de Ziggo Dome.
Er stonden die avond veel oud-winnaars van het liedjesfestijn op het podium, onder wie de Ier Johnny Logan die in 1980 en 1987 won. Daarnaast de winnares van 2012, de Zweedse Loreen. Zij doet dit jaar opnieuw mee en is de favoriet bij de bookmakers. Ook Nederlandse oud-deelnemers aan het Songfestival gaven optredens, zoals Frizzle Sizzle, OG3NE, S10 en Duncan Laurence.
Tijdens de avond was er speciale aandacht voor drie Songfestival-acts uit Oekraïne. Naast winnaar van vorig jaar Kalush Orchestra, waren dat zangeres Jamala en de band Go-A.
Partnerbijdrage
De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?
10:39Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
10:15Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers