TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om alvast in de stemming te komen voor het Eurovisie Songfestival dat dinsdag begint met de eerste halve finale, is er vanavond een registratie van Het Grote Songfestivalfeest van vorig jaar november in de Ziggo Dome.
Er stonden die avond veel oud-winnaars van het liedjesfestijn op het podium, onder wie de Ier Johnny Logan die in 1980 en 1987 won. Daarnaast de winnares van 2012, de Zweedse Loreen. Zij doet dit jaar opnieuw mee en is de favoriet bij de bookmakers. Ook Nederlandse oud-deelnemers aan het Songfestival gaven optredens, zoals Frizzle Sizzle, OG3NE, S10 en Duncan Laurence.
Tijdens de avond was er speciale aandacht voor drie Songfestival-acts uit Oekraïne. Naast winnaar van vorig jaar Kalush Orchestra, waren dat zangeres Jamala en de band Go-A.
Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend