TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om alvast in de stemming te komen voor het Eurovisie Songfestival dat dinsdag begint met de eerste halve finale, is er vanavond een registratie van Het Grote Songfestivalfeest van vorig jaar november in de Ziggo Dome.
Er stonden die avond veel oud-winnaars van het liedjesfestijn op het podium, onder wie de Ier Johnny Logan die in 1980 en 1987 won. Daarnaast de winnares van 2012, de Zweedse Loreen. Zij doet dit jaar opnieuw mee en is de favoriet bij de bookmakers. Ook Nederlandse oud-deelnemers aan het Songfestival gaven optredens, zoals Frizzle Sizzle, OG3NE, S10 en Duncan Laurence.
Tijdens de avond was er speciale aandacht voor drie Songfestival-acts uit Oekraïne. Naast winnaar van vorig jaar Kalush Orchestra, waren dat zangeres Jamala en de band Go-A.
Anna Nooshin en Ward Lemmelijn presenteren Love Island VIPS
10:08Netflix onthult releasedatum van Love is Blind: Nederland
10:00Dorian Bindels verklapt welke programma's hij graag kijkt: 'Dít heb ik met plezier gekeken'
09:11Videoland deelt eerste beelden van nieuw seizoen Andy & Melisa
07:54Zien: de eerste beelden van dramaserie De Machine