TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zestien jaar geleden verhuisden noorderlichtliefhebbers Rob en Threes naar de Lofoten - een eilandengroep voor de Noorse kust. In dit tweede deel is Dionne Stax te gast in hun poollicht-informatiecentrum. Ze startten het in 2007 in het toen ongebruikte buurthuis in het plaatsje Laukvik. Ze zeggen dat ze hun bezoekers zelfs een ‘noorderlichtgarantie’ kunnen geven.
De familie Ellerbrak nam nog niet zo lang geleden de beslissing om naar Zweden te verhuizen. Ze zijn nu op zoek naar een onderkomen voor hun bed and breakfast. Er zijn meer Nederlanders die liever kiezen voor de rust en ruimte van Scandinavië.
In Het Hoge Noorden volgt Dionne Stax zes van hen een jaar lang. Zo maakt ze alle seizoenen mee. Bij schapenboeren Rob en Astrid worden lammetjes geboren.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: