TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zestien jaar geleden verhuisden noorderlichtliefhebbers Rob en Threes naar de Lofoten - een eilandengroep voor de Noorse kust. In dit tweede deel is Dionne Stax te gast in hun poollicht-informatiecentrum. Ze startten het in 2007 in het toen ongebruikte buurthuis in het plaatsje Laukvik. Ze zeggen dat ze hun bezoekers zelfs een ‘noorderlichtgarantie’ kunnen geven.
De familie Ellerbrak nam nog niet zo lang geleden de beslissing om naar Zweden te verhuizen. Ze zijn nu op zoek naar een onderkomen voor hun bed and breakfast. Er zijn meer Nederlanders die liever kiezen voor de rust en ruimte van Scandinavië.
In Het Hoge Noorden volgt Dionne Stax zes van hen een jaar lang. Zo maakt ze alle seizoenen mee. Bij schapenboeren Rob en Astrid worden lammetjes geboren.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater