TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Het Hoge Noorden is Dionne Stax getuige van het wisselen van de seizoenen in Spitsbergen. Na de ijzige en duistere winter laat de zon zich daar na maanden eindelijk zien. Op deze eilandengroep bestiert Michelle de meest noordelijk gelegen camping ter wereld. Daar komt Dionne oog in oog te staan met een kudde walrussen. Ook onderneemt de reislustige presentatrice tijdens haar bezoek aan Janke en Leo een sledetocht door de adembenemende natuur van Zweden.
Dionne merkte tijdens de opnames dat het overleven in de Scandinavische wildernis meer vergt dan een hoge tolerantie voor lage temperaturen. “Een gemene deler bij alle stellen die ik bezocht, is de liefde voor elkaar”, vertelde de reisgids eerder “Die is zó sterk. Anders red je het ook niet.”
Deze aflevering van Het Hoge Noorden is op dinsdag 4 februari 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'