TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Het Hoge Noorden is Dionne Stax getuige van het wisselen van de seizoenen in Spitsbergen. Na de ijzige en duistere winter laat de zon zich daar na maanden eindelijk zien. Op deze eilandengroep bestiert Michelle de meest noordelijk gelegen camping ter wereld. Daar komt Dionne oog in oog te staan met een kudde walrussen. Ook onderneemt de reislustige presentatrice tijdens haar bezoek aan Janke en Leo een sledetocht door de adembenemende natuur van Zweden.
Dionne merkte tijdens de opnames dat het overleven in de Scandinavische wildernis meer vergt dan een hoge tolerantie voor lage temperaturen. “Een gemene deler bij alle stellen die ik bezocht, is de liefde voor elkaar”, vertelde de reisgids eerder “Die is zó sterk. Anders red je het ook niet.”
Deze aflevering van Het Hoge Noorden is op dinsdag 4 februari 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'