TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax begint het Scandinavische leven in Het Hoge Noorden door te krijgen.
De winter kondigt zich onmiskenbaar aan. Anne en Martijn in het Zweedse Långserud zien de eerste sneeuwvlokken al vallen. Ook de andere gezinnen treffen maatregelen voor het leven dat zich de komende periode meer binnen zal afspelen.
Cornelis en Patricia vertellen hoe ze in Bergsfjord, hoog in Noorwegen terecht kwamen: “We gingen op huwelijksreis. Tijdens het zoeken naar huurhuisjes kwamen we ook koopwoningen tegen. En we werden hier zo warm onthaald, we voelden ons bijna de koning en de koningin.”
In hun favoriete fjord krijgt Stax les in het vissen. Ze hengelt haar avondmaaltijd binnen: een flinke kabeljauw van 2,5 kilo, die ze ook nog zelf moet fileren in de lokale visafslag.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar