TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax begint het Scandinavische leven in Het Hoge Noorden door te krijgen.
De winter kondigt zich onmiskenbaar aan. Anne en Martijn in het Zweedse Långserud zien de eerste sneeuwvlokken al vallen. Ook de andere gezinnen treffen maatregelen voor het leven dat zich de komende periode meer binnen zal afspelen.
Cornelis en Patricia vertellen hoe ze in Bergsfjord, hoog in Noorwegen terecht kwamen: “We gingen op huwelijksreis. Tijdens het zoeken naar huurhuisjes kwamen we ook koopwoningen tegen. En we werden hier zo warm onthaald, we voelden ons bijna de koning en de koningin.”
In hun favoriete fjord krijgt Stax les in het vissen. Ze hengelt haar avondmaaltijd binnen: een flinke kabeljauw van 2,5 kilo, die ze ook nog zelf moet fileren in de lokale visafslag.
Partnerbijdrage
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'