TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax begint het Scandinavische leven in Het Hoge Noorden door te krijgen.
De winter kondigt zich onmiskenbaar aan. Anne en Martijn in het Zweedse Långserud zien de eerste sneeuwvlokken al vallen. Ook de andere gezinnen treffen maatregelen voor het leven dat zich de komende periode meer binnen zal afspelen.
Cornelis en Patricia vertellen hoe ze in Bergsfjord, hoog in Noorwegen terecht kwamen: “We gingen op huwelijksreis. Tijdens het zoeken naar huurhuisjes kwamen we ook koopwoningen tegen. En we werden hier zo warm onthaald, we voelden ons bijna de koning en de koningin.”
In hun favoriete fjord krijgt Stax les in het vissen. Ze hengelt haar avondmaaltijd binnen: een flinke kabeljauw van 2,5 kilo, die ze ook nog zelf moet fileren in de lokale visafslag.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'