TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax begint het Scandinavische leven in Het Hoge Noorden door te krijgen.
De winter kondigt zich onmiskenbaar aan. Anne en Martijn in het Zweedse Långserud zien de eerste sneeuwvlokken al vallen. Ook de andere gezinnen treffen maatregelen voor het leven dat zich de komende periode meer binnen zal afspelen.
Cornelis en Patricia vertellen hoe ze in Bergsfjord, hoog in Noorwegen terecht kwamen: “We gingen op huwelijksreis. Tijdens het zoeken naar huurhuisjes kwamen we ook koopwoningen tegen. En we werden hier zo warm onthaald, we voelden ons bijna de koning en de koningin.”
In hun favoriete fjord krijgt Stax les in het vissen. Ze hengelt haar avondmaaltijd binnen: een flinke kabeljauw van 2,5 kilo, die ze ook nog zelf moet fileren in de lokale visafslag.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers