TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dionne Stax begint het Scandinavische leven in Het Hoge Noorden door te krijgen.
De winter kondigt zich onmiskenbaar aan. Anne en Martijn in het Zweedse Långserud zien de eerste sneeuwvlokken al vallen. Ook de andere gezinnen treffen maatregelen voor het leven dat zich de komende periode meer binnen zal afspelen.
Cornelis en Patricia vertellen hoe ze in Bergsfjord, hoog in Noorwegen terecht kwamen: “We gingen op huwelijksreis. Tijdens het zoeken naar huurhuisjes kwamen we ook koopwoningen tegen. En we werden hier zo warm onthaald, we voelden ons bijna de koning en de koningin.”
In hun favoriete fjord krijgt Stax les in het vissen. Ze hengelt haar avondmaaltijd binnen: een flinke kabeljauw van 2,5 kilo, die ze ook nog zelf moet fileren in de lokale visafslag.
De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag
16:48Dit programma vervangt Married at First Sight
15:56WK voetbal 2026 speelschema: Bekijk hier alle wedstrijden per dag