TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 'nieuwe' Douwe Bob is van de alcohol af. Bij het eerste het beste radio-interview vraagt de presentator hem naar zijn alcoholverslaving en het afkickproces. "Ik vind dat oké, en logisch. Het stond in alle bladen", zegt Douwe Bob daarover. "Na een paar weken kliniek is de verslaving niet meteen verdwenen, maar het is een begin."
Het valt hem op als hij een alcoholvrij biertje bestelt, dat de mensen in zijn omgeving dat ook doen. "Heel lief, maar het hoeft niet." Het drankje smaakt hem overigens prima. Nu wil hij ook nog stoppen met het slikken van antidepressiva.
Aan het begin van een toer is dat echter niet het juiste moment, besluit de zanger. Douwe Bob en band hollen in deze Het Jaar van Douwe Bob flink wat studio's, theaters en festivals af.
Deze aflevering van Het Jaar van Douwe Bob zie je op zondag 18 augustus vanaf 21:35 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'