TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 'nieuwe' Douwe Bob is van de alcohol af. Bij het eerste het beste radio-interview vraagt de presentator hem naar zijn alcoholverslaving en het afkickproces. "Ik vind dat oké, en logisch. Het stond in alle bladen", zegt Douwe Bob daarover. "Na een paar weken kliniek is de verslaving niet meteen verdwenen, maar het is een begin."
Het valt hem op als hij een alcoholvrij biertje bestelt, dat de mensen in zijn omgeving dat ook doen. "Heel lief, maar het hoeft niet." Het drankje smaakt hem overigens prima. Nu wil hij ook nog stoppen met het slikken van antidepressiva.
Aan het begin van een toer is dat echter niet het juiste moment, besluit de zanger. Douwe Bob en band hollen in deze Het Jaar van Douwe Bob flink wat studio's, theaters en festivals af.
Deze aflevering van Het Jaar van Douwe Bob zie je op zondag 18 augustus vanaf 21:35 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Wanneer verschijnen er nieuwe afleveringen van Fort Alpha op NPO Start?
13:03'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout: