TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 'nieuwe' Douwe Bob is van de alcohol af. Bij het eerste het beste radio-interview vraagt de presentator hem naar zijn alcoholverslaving en het afkickproces. "Ik vind dat oké, en logisch. Het stond in alle bladen", zegt Douwe Bob daarover. "Na een paar weken kliniek is de verslaving niet meteen verdwenen, maar het is een begin."
Het valt hem op als hij een alcoholvrij biertje bestelt, dat de mensen in zijn omgeving dat ook doen. "Heel lief, maar het hoeft niet." Het drankje smaakt hem overigens prima. Nu wil hij ook nog stoppen met het slikken van antidepressiva.
Aan het begin van een toer is dat echter niet het juiste moment, besluit de zanger. Douwe Bob en band hollen in deze Het Jaar van Douwe Bob flink wat studio's, theaters en festivals af.
Deze aflevering van Het Jaar van Douwe Bob zie je op zondag 18 augustus vanaf 21:35 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing