TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De 'nieuwe' Douwe Bob is van de alcohol af. Bij het eerste het beste radio-interview vraagt de presentator hem naar zijn alcoholverslaving en het afkickproces. "Ik vind dat oké, en logisch. Het stond in alle bladen", zegt Douwe Bob daarover. "Na een paar weken kliniek is de verslaving niet meteen verdwenen, maar het is een begin."
Het valt hem op als hij een alcoholvrij biertje bestelt, dat de mensen in zijn omgeving dat ook doen. "Heel lief, maar het hoeft niet." Het drankje smaakt hem overigens prima. Nu wil hij ook nog stoppen met het slikken van antidepressiva.
Aan het begin van een toer is dat echter niet het juiste moment, besluit de zanger. Douwe Bob en band hollen in deze Het Jaar van Douwe Bob flink wat studio's, theaters en festivals af.
Deze aflevering van Het Jaar van Douwe Bob zie je op zondag 18 augustus vanaf 21:35 uur bij BNNVARA op NPO 3.
Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025
10:25Vooruitblik: Dit liedje zingen Acda & De Munnik voor Typhoon in Beste Zangers
10:00Oos Kesbeke verbaast zich nog altijd over bekendheid: 'Ik kan alleen een potje augurken maken'