TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-nieuwslezer Jan de Hoop, voormalig voetballer Anouk Hoogendijk en cabaretier Rayen Panday reizen in Het Jaar Van … terug naar 1994.
In dat jaar verscheen de misdaadklassieker Pulp Fiction. Hierin zaaien twee babbelzieke huurmoordenaars dood en verderf in Los Angeles. Tussen het bloedvergieten door kletsen zij onder meer over oer-Hollandse zaken als coffeeshops en het frietje mayo. Dat is geen toeval, want Quentin Tarantino schreef het Oscarwinnende script deels in Amsterdam.
“Dat was een coole tijd”, zei de regisseur in Vanity Fair. “Na het opstaan wandelde ik een rondje door de stad. Daarna dronk ik twaalf koppen koffie en vervolgens was ik de hele ochtend aan het schrijven.”
Het Jaar Van... is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Deze aflevering volgt op 12 januari 2024.
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'