TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-nieuwslezer Jan de Hoop, voormalig voetballer Anouk Hoogendijk en cabaretier Rayen Panday reizen in Het Jaar Van … terug naar 1994.
In dat jaar verscheen de misdaadklassieker Pulp Fiction. Hierin zaaien twee babbelzieke huurmoordenaars dood en verderf in Los Angeles. Tussen het bloedvergieten door kletsen zij onder meer over oer-Hollandse zaken als coffeeshops en het frietje mayo. Dat is geen toeval, want Quentin Tarantino schreef het Oscarwinnende script deels in Amsterdam.
“Dat was een coole tijd”, zei de regisseur in Vanity Fair. “Na het opstaan wandelde ik een rondje door de stad. Daarna dronk ik twaalf koppen koffie en vervolgens was ik de hele ochtend aan het schrijven.”
Het Jaar Van... is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Deze aflevering volgt op 12 januari 2024.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6