TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oud-nieuwslezer Jan de Hoop, voormalig voetballer Anouk Hoogendijk en cabaretier Rayen Panday reizen in Het Jaar Van … terug naar 1994.
In dat jaar verscheen de misdaadklassieker Pulp Fiction. Hierin zaaien twee babbelzieke huurmoordenaars dood en verderf in Los Angeles. Tussen het bloedvergieten door kletsen zij onder meer over oer-Hollandse zaken als coffeeshops en het frietje mayo. Dat is geen toeval, want Quentin Tarantino schreef het Oscarwinnende script deels in Amsterdam.
“Dat was een coole tijd”, zei de regisseur in Vanity Fair. “Na het opstaan wandelde ik een rondje door de stad. Daarna dronk ik twaalf koppen koffie en vervolgens was ik de hele ochtend aan het schrijven.”
Het Jaar Van... is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6. Deze aflevering volgt op 12 januari 2024.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP