TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zeven edities op rij kunnen we gerust spreken van een traditie rond de feestdagen: Het Kerst Muziekgala. Edsilia Rombley en Buddy Vedder presenteren een swingende avond waar jonge muzikale talenten optreden met gevestigde artiesten.
Op het podium van theater Spant! in Bussum staan onder anderen Mart Hoogkamer, Ellen ten Damme en Jamai Loman. Ook de Grootste Schoolband van Nederland treedt op. Dat doen zij niet voor de minsten: koningin Máxima zit op de eerste rij als erevoorzitter van Méér Muziek in de Klas.
Deze stichting zet zich onder meer in voor muziekonderwijs in het speciaal onderwijs. “Die kinderen hebben muziek nog veel meer nodig”, zei de vorstin daarover. “Om zichzelf te kalmeren, plezier te hebben en om met elkaar iets te kunnen doen.”
Het Kerst Muziekgala 2023 is op dinsdag 19 december 2023 vanaf 21:20 uur te zien op NPO1.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis