TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Politici Caroline van der Plas en Pieter Omtzigt komen allebei uit het oosten van het land. Hun populariteit is de afgelopen jaren flink toegenomen.
Vlak voor de Tweede Kamerverkiezingen schetst documentairemaker Geertjan Lassche in deze eerste aflevering van Het Land van Jan en Alleman de regio waar Omtzigt en Van der Plas vandaan komen. Hij onderzoekt de geografische diversiteit en verdiept zich in culturen, streken en tradities. Daarbij portretteert hij vijf personages uit het oosten van het land.
In 2022 maakte Lassche een documentaire over voetbaltrainer Louis van Gaal; voor Louis kreeg hij toegang tot het privéleven van de toenmalig bondscoach. “Het was echt een vertrouwensband die je stapje voor stapje moet opbouwen”, vertelde hij daarover tegen de Volkskrant.
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'