TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Alexandra Leijs, het ‘onderwerp’ van deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas, groeide op in het West-Friese Langedijk en stond daar bekend als ‘het balletmeisje met de groene ogen’. Ze was bloedfanatiek en op de balletschool in Alkmaar viel ze al snel op.
Het Conservatorium in Den Haag scoutte Leijs op elfjarige leeftijd en verleidde haar om de opleiding in de stad te volgen. Ze belandde in een pleeggezin en deed er alles aan om te slagen. “Het was een bijzondere en vooral strenge tijd. Op de dansvakopleiding moet je zeer gedisciplineerd zijn en maak je lange dagen”, vertelde ze aan blog Beauty & Books.
Haar leven kreeg een bizarre wending toen haar ernstig zieke zus Roswitha op haar sterfbed een familiegeheim onthulde.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek