TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Alexandra Leijs, het ‘onderwerp’ van deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas, groeide op in het West-Friese Langedijk en stond daar bekend als ‘het balletmeisje met de groene ogen’. Ze was bloedfanatiek en op de balletschool in Alkmaar viel ze al snel op.
Het Conservatorium in Den Haag scoutte Leijs op elfjarige leeftijd en verleidde haar om de opleiding in de stad te volgen. Ze belandde in een pleeggezin en deed er alles aan om te slagen. “Het was een bijzondere en vooral strenge tijd. Op de dansvakopleiding moet je zeer gedisciplineerd zijn en maak je lange dagen”, vertelde ze aan blog Beauty & Books.
Haar leven kreeg een bizarre wending toen haar ernstig zieke zus Roswitha op haar sterfbed een familiegeheim onthulde.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'