TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Alexandra Leijs, het ‘onderwerp’ van deze aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas, groeide op in het West-Friese Langedijk en stond daar bekend als ‘het balletmeisje met de groene ogen’. Ze was bloedfanatiek en op de balletschool in Alkmaar viel ze al snel op.
Het Conservatorium in Den Haag scoutte Leijs op elfjarige leeftijd en verleidde haar om de opleiding in de stad te volgen. Ze belandde in een pleeggezin en deed er alles aan om te slagen. “Het was een bijzondere en vooral strenge tijd. Op de dansvakopleiding moet je zeer gedisciplineerd zijn en maak je lange dagen”, vertelde ze aan blog Beauty & Books.
Haar leven kreeg een bizarre wending toen haar ernstig zieke zus Roswitha op haar sterfbed een familiegeheim onthulde.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'