TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1995 was Alana uit Het mooiste meisje van de klas een prachtige maar ook mysterieuze verschijning in Hengelo. Haar klasgenoten wisten dat ze uit Litouwen kwam en alleen met haar moeder naar Nederland was gekomen. Maar hoe haar jeugd eruitzag in de toenmalige Sovjet-Unie, daar sprak Alana nooit over.
Zelfs niet met haar beste vriendin Kristel met wie de Litouwse vaak kattenkwaad uithaalde. Ondanks de innige vriendschap hebben ze elkaar al 25 jaar niet meer gezien. Alana verbrak abrupt het contact, nadat ze met haar moeder naar de Bijlmer verhuisde.
Welke geheimen gingen er destijds schuil achter die mooie glimlach? Jaap Jongbloed krijgt het antwoord in Oezbekistan, haar tweede voormalige thuisland, en regelt bovendien een reünie met Kristel.
Partnerbijdrage
Dolly Parton geëerd tijdens Musical Awards-kickoff: I Will Always Love You
08:14De TV van gisteren: Musical Awards en Bestemming X kunnen kijker niet bekoren
06:47Vanavond op TV: Radar, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Ocean's Eleven
17:08Komende maand in GTST: Billy's duivelse deal en Rex Martin maakt geen vrienden
10:45Talpa knipt pittige ruzie uit promo van nieuw seizoen De Hanslers: 'Te heftig'