TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1995 was Alana uit Het mooiste meisje van de klas een prachtige maar ook mysterieuze verschijning in Hengelo. Haar klasgenoten wisten dat ze uit Litouwen kwam en alleen met haar moeder naar Nederland was gekomen. Maar hoe haar jeugd eruitzag in de toenmalige Sovjet-Unie, daar sprak Alana nooit over.
Zelfs niet met haar beste vriendin Kristel met wie de Litouwse vaak kattenkwaad uithaalde. Ondanks de innige vriendschap hebben ze elkaar al 25 jaar niet meer gezien. Alana verbrak abrupt het contact, nadat ze met haar moeder naar de Bijlmer verhuisde.
Welke geheimen gingen er destijds schuil achter die mooie glimlach? Jaap Jongbloed krijgt het antwoord in Oezbekistan, haar tweede voormalige thuisland, en regelt bovendien een reünie met Kristel.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard