TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 1995 was Alana uit Het mooiste meisje van de klas een prachtige maar ook mysterieuze verschijning in Hengelo. Haar klasgenoten wisten dat ze uit Litouwen kwam en alleen met haar moeder naar Nederland was gekomen. Maar hoe haar jeugd eruitzag in de toenmalige Sovjet-Unie, daar sprak Alana nooit over.
Zelfs niet met haar beste vriendin Kristel met wie de Litouwse vaak kattenkwaad uithaalde. Ondanks de innige vriendschap hebben ze elkaar al 25 jaar niet meer gezien. Alana verbrak abrupt het contact, nadat ze met haar moeder naar de Bijlmer verhuisde.
Welke geheimen gingen er destijds schuil achter die mooie glimlach? Jaap Jongbloed krijgt het antwoord in Oezbekistan, haar tweede voormalige thuisland, en regelt bovendien een reünie met Kristel.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie