TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Francis van Broekhuizen blikt in het tweede en laatste deel van Het Mooiste van Maestro terug op haar bijdrages aan het programma. De Rotterdamse operazangeres is al sinds 2016 een van de smaakmakers van de dirigeerwedstrijd, dankzij haar loepzuivere en altijd komische optredens. Jurylid Dominic Seldis gaat op bezoek bij de dramatische sopraan die in die tijd pas een dag voor de opnames werd opgetrommeld door de makers.
Van Broekhuizen moest een door ziekte uitgevallen sopraan vervangen. Een lastige klus, toch stond ze nog geen 24 uur later Puccini te zingen met René Froger op de bok. Verder gaat presentator Frits Sissing langs bij oud-winnaars Spike, Leona Phillipo, Lucas Hamming en rapper Sor. Hij is benieuwd hoe meedoen en winnen hun leven heeft veranderd.
De slotaflevering van Het Mooiste van Maestro is op zondag 20 augustus om 21:05 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters