TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Durven deelnemers te kiezen voor het avontuur of kiezen ze de bekende weg? Dat is de vraag die het spelverloop in Het Onbekende bepaalt.
In dit nieuwe spelprogramma, van de makers van De Verraders, strijden veertien kandidaten tegen elkaar in de natuur van Slovenië. Ze zijn verdeeld over twee teams; een team van bekende Nederlanders en een team van onbekende Nederlanders. Het doel van het spel, dat gepresenteerd wordt door Renze Klamer, is om zo snel mogelijk het eindpunt te halen. Onderweg zijn er opdrachten en eliminaties.
Lees ook: Deze zeven verrassende BN'ers doen mee aan Het Onbekende
De kandidaten weten al wat het is om voor het onbekende te kiezen. Zij hebben zich ooit aangemeld na een oproep of ze het avontuur durven aan te gaan en zijn plots overvallen met de mededeling dat ze hun spullen moesten pakken. Zij wisten van tevoren dus niet wat hen te wachten zou staan.
Het Onbekende is vanaf vrijdag 12 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse