TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Paulien Huizinga is voornamelijk bekend als model en presentatrice, maar inmiddels is ze ook een gevierd fotograaf. Daarom is ze gastjurylid in Het Perfecte Plaatje, het programma waaraan ze zelf ooit meedeed. “Toen ik ging fotograferen, gebeurde er iets met me; ik ontdekte waar mijn ware passie lag”, vertelt Paulien in Nouveau. “
Tijdens fotoshoots krijg ik enorm veel energie, alsof ik helemaal ‘aan’ ga. Ik krijg het ook warm, alles moet uit. En als ik voel dat ik met iets bezig ben wat ik heel mooi ga vinden, dan krijg ik een huppeltje in mijn buik, een verliefd gevoel.”
Paulien maakt graag portretten en dat is precies de opdracht die de kandidaten in deze aflevering krijgen. Ook maken ze in hartje Amsterdam een foto voor de Hartstichting.
Het Perfecte Plaatje is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'