TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paulien Huizinga is voornamelijk bekend als model en presentatrice, maar inmiddels is ze ook een gevierd fotograaf. Daarom is ze gastjurylid in Het Perfecte Plaatje, het programma waaraan ze zelf ooit meedeed. “Toen ik ging fotograferen, gebeurde er iets met me; ik ontdekte waar mijn ware passie lag”, vertelt Paulien in Nouveau. “
Tijdens fotoshoots krijg ik enorm veel energie, alsof ik helemaal ‘aan’ ga. Ik krijg het ook warm, alles moet uit. En als ik voel dat ik met iets bezig ben wat ik heel mooi ga vinden, dan krijg ik een huppeltje in mijn buik, een verliefd gevoel.”
Paulien maakt graag portretten en dat is precies de opdracht die de kandidaten in deze aflevering krijgen. Ook maken ze in hartje Amsterdam een foto voor de Hartstichting.
Het Perfecte Plaatje is iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan via Videoland.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los