TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doorgaans blijven de deelnemers aan Het Perfecte Plaatje in Nederland. De BN'ers die in dit speciale seizoen - waarvan dit de eerste aflevering is - de fotocamera ter hand nemen, zijn in Argentinië. “Hier is alles wat je ziet bijzonder, nieuw en kleurrijk”, zei kandidaat Daphne Bunskoek in RTL Boulevard.
Ook Jochem van Gelder, Renée Soutendijk, Tim den Besten, Babette van Veen, Maurice Lede, Thomas Berge en Roxanne Kwant doen mee. De deelnemers hebben dit keer geen negen maanden, maar slechts drie weken om zich van hun beste kant te laten zien. “Normaal zie je de kandidaten groeien in dit programma, maar daar is nu geen tijd voor”, zegt jurylid William Rutten daarover. Bij het jureren krijgt hij hulp van de Argentijnse topfotograaf Gaby Herbstein.
Het Perfecte Plaatje in Argentinië is vanaf woensdag 1 juni wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje