TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht weken zit 't er bijna op voor de bekende amateurfotografen van Het Perfecte Plaatje op Reis. Het deelnemersveld is intussen geslonken van acht naar twee en er wachten zowel Rick Brandsteder als Leonie ter Braak nog drie laatste fotoshoots in Zuid-Afrika.
Een kleine drie uur van de hoofdstad Kaapstad ligt Sanbona, een natuurreservaat dat zo'n 54.000 hectare beslaat en onderdak biedt aan bedreigde diersoorten als neushoorns, olifanten en de hottentothaas. De finalisten krijgen de opdracht een drieluik te schieten die de unieke sfeer van het natuurgebied laat zien.
Daarnaast moeten ze juryvoorzitter William Rutten verrassen met een close-upportret van een markante plaatselijke bewoner. De derde en laatste shoot is een verrassing die doorslaggevend kan zijn voor de uitslag van dit seizoen.
Programma: Op deze momenten komt Nederland in actie tijdens de Olympische Winterspelen 2026
11:31Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4