TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht weken zit 't er bijna op voor de bekende amateurfotografen van Het Perfecte Plaatje op Reis. Het deelnemersveld is intussen geslonken van acht naar twee en er wachten zowel Rick Brandsteder als Leonie ter Braak nog drie laatste fotoshoots in Zuid-Afrika.
Een kleine drie uur van de hoofdstad Kaapstad ligt Sanbona, een natuurreservaat dat zo'n 54.000 hectare beslaat en onderdak biedt aan bedreigde diersoorten als neushoorns, olifanten en de hottentothaas. De finalisten krijgen de opdracht een drieluik te schieten die de unieke sfeer van het natuurgebied laat zien.
Daarnaast moeten ze juryvoorzitter William Rutten verrassen met een close-upportret van een markante plaatselijke bewoner. De derde en laatste shoot is een verrassing die doorslaggevend kan zijn voor de uitslag van dit seizoen.
GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp