TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht weken zit 't er bijna op voor de bekende amateurfotografen van Het Perfecte Plaatje op Reis. Het deelnemersveld is intussen geslonken van acht naar twee en er wachten zowel Rick Brandsteder als Leonie ter Braak nog drie laatste fotoshoots in Zuid-Afrika.
Een kleine drie uur van de hoofdstad Kaapstad ligt Sanbona, een natuurreservaat dat zo'n 54.000 hectare beslaat en onderdak biedt aan bedreigde diersoorten als neushoorns, olifanten en de hottentothaas. De finalisten krijgen de opdracht een drieluik te schieten die de unieke sfeer van het natuurgebied laat zien.
Daarnaast moeten ze juryvoorzitter William Rutten verrassen met een close-upportret van een markante plaatselijke bewoner. De derde en laatste shoot is een verrassing die doorslaggevend kan zijn voor de uitslag van dit seizoen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers