TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 1672 naderen de troepen van de Franse koning Lodewijk XIV in rap tempo het westen van Nederland. Lodewijks bondgenoten, de Duitse bisschoppen Bernard von Galen en Maximiliaan Hendrik van Beieren, rukken vanuit het oosten op naar het noorden. Gelukkig heeft Den Haag een plan klaarliggen om Nederland van de ondergang te redden.
In een mooi voorbeeld van hoe de geschiedenis zich blijft herhalen vertelt Het Rampjaar 1672 deze week hoe boze boeren zich ook toen al fel verzetten tegen de Haagse plannen. Met de Hollandse Waterlinie kan de invasiemacht worden geweerd, maar daarvoor moet er wel veel boerenland onder water worden gezet. Via opstandjes en clandestiene acties proberen de boeren de inundatie te saboteren, maar uiteindelijk krijgt Den Haag zijn zin.
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
