TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De emigratie van Eke en Goitske naar Polen was geen bevlieging. Al jaren waren ze ermee bezig. In hun plannen was alleen geen rekening gehouden met een oorlog.
In de eerste aflevering van een nieuw seizoen Het Roer Om: Hoe Is Het Nu Met? vertelt het stel - dat bij de emigratie ook werd gevolgd - wat de oorlog in buurland Oekraïne voor gevolgen heeft voor het vakantiehuis dat ze verhuren. “Natuurlijk zijn er spannende momenten geweest, zoals met de raketaanvallen 300 kilometer verderop, maar we hebben altijd het vertrouwen gehouden”, zei Goitske op Linda.nl.
Verder een kijkje bij Hare Krishna-aanhangers Peter en Sandia, die in Zuid-Spanje een spiritueel centrum begonnen. Zij vertellen hoe het met de verbouwing gaat en hoe ze het leven in Spanje ervaren.
Benieuwd? Kijk dan zondag 10 december vanaf 20:30 uur naar SBS6.
Partnerbijdrage
Vanaf vanavond barst er een culinaire strijd los in het nieuwe programma Kom Je Bij Me Eten? - VIPS. In deze Nederlandse versie van de internationale hit Come Dine With Me nemen elke week vijf Bekende Nederlanders het tegen elkaar op.
Vanaf deze dag is het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen te zien
10:00Bert van der Veer: 'Daarom werd er in 1976 geen Gouden Televizier-Ring uitgereikt'
10:00Tina Nijkamp blikt vooruit op het nieuwe tv-seizoen: 'De Bondgenoten heeft bewezen van waarde te zijn'
09:40Deze week in B&B Vol Liefde: zoen die vrouw nou eens Dick en Sylwia is jaloers
09:08Video: welke artiesten hebben een liedje ingestuurd voor het Eurovisie Songfestival 2026?