TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De emigratie van Eke en Goitske naar Polen was geen bevlieging. Al jaren waren ze ermee bezig. In hun plannen was alleen geen rekening gehouden met een oorlog.
In de eerste aflevering van een nieuw seizoen Het Roer Om: Hoe Is Het Nu Met? vertelt het stel - dat bij de emigratie ook werd gevolgd - wat de oorlog in buurland Oekraïne voor gevolgen heeft voor het vakantiehuis dat ze verhuren. “Natuurlijk zijn er spannende momenten geweest, zoals met de raketaanvallen 300 kilometer verderop, maar we hebben altijd het vertrouwen gehouden”, zei Goitske op Linda.nl.
Verder een kijkje bij Hare Krishna-aanhangers Peter en Sandia, die in Zuid-Spanje een spiritueel centrum begonnen. Zij vertellen hoe het met de verbouwing gaat en hoe ze het leven in Spanje ervaren.
Benieuwd? Kijk dan zondag 10 december vanaf 20:30 uur naar SBS6.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert