TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De emigratie van Eke en Goitske naar Polen was geen bevlieging. Al jaren waren ze ermee bezig. In hun plannen was alleen geen rekening gehouden met een oorlog.
In de eerste aflevering van een nieuw seizoen Het Roer Om: Hoe Is Het Nu Met? vertelt het stel - dat bij de emigratie ook werd gevolgd - wat de oorlog in buurland Oekraïne voor gevolgen heeft voor het vakantiehuis dat ze verhuren. “Natuurlijk zijn er spannende momenten geweest, zoals met de raketaanvallen 300 kilometer verderop, maar we hebben altijd het vertrouwen gehouden”, zei Goitske op Linda.nl.
Verder een kijkje bij Hare Krishna-aanhangers Peter en Sandia, die in Zuid-Spanje een spiritueel centrum begonnen. Zij vertellen hoe het met de verbouwing gaat en hoe ze het leven in Spanje ervaren.
Benieuwd? Kijk dan zondag 10 december vanaf 20:30 uur naar SBS6.
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media