TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marijn en Maurice nemen in deze aflevering van Het Roer Om de stap om van Nederland naar Portugal te emigreren. Hun plannen zijn ambitieus.
Met hun zoontje willen ze namelijk ‘off grid’ gaan wonen. Het betekent dat ze een woning willen bouwen die volledig op zichzelf staat en is niet aangesloten op water- en gasleidingen en de riolering. Het stel moet zelf op alternatieve manieren zorgen voor water en energie. Daarvoor kunnen ze bijvoorbeeld zonnepanelen plaatsen en een watertank om regenwater op te kunnen vangen.
Voor het zover is gaan Marijn en Maurice eerst tijdelijk op een ander adres wonen, want vooralsnog hebben ze niets. Ook moeten ze een manier zien te vinden om geld te verdienen, willen ze een toekomst kunnen opbouwen in Portugal. (HH)
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover