TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark en Tanja werkten in supermarkten maar sloten de winkeldeuren om hun geluk te beproeven in het buitenland. In voormalig Oost-Duitsland in het plaatsje Lausch in het Thüringerwoud vinden ze een geschikt huis voor hun plannen. Ze wrijven zich in hun handen, 50.000 voor een woning van 400 vierkante meter lijkt een koopje.
Al snel blijkt dat de verbouwingskosten veel hoger uitpakken dan de 150.000 die ze daarvoor gereserveerd hadden. Ze zetten alles op alles om de drie appartementen die ze willen verhuren op tijd af te krijgen. Dan moet hun eigen woongedeelte nog maar even wachten.
Terwijl de tijd door hun handen glipt en de kosten oplopen, vragen de nieuwbakken huiseigenaren zich steeds vaker af of er wel genoeg toeristen naar deze omgeving komen.
Deze aflevering van Het Roer Om zie je op woensdag 26 maart 2025 vanaf 20:30 uur op SBS6.
De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers zijn onverbiddelijk over de familie Spanbroek: 'Ga terug naar Nederland'
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is