TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark en Tanja werkten in supermarkten maar sloten de winkeldeuren om hun geluk te beproeven in het buitenland. In voormalig Oost-Duitsland in het plaatsje Lausch in het Thüringerwoud vinden ze een geschikt huis voor hun plannen. Ze wrijven zich in hun handen, 50.000 voor een woning van 400 vierkante meter lijkt een koopje.
Al snel blijkt dat de verbouwingskosten veel hoger uitpakken dan de 150.000 die ze daarvoor gereserveerd hadden. Ze zetten alles op alles om de drie appartementen die ze willen verhuren op tijd af te krijgen. Dan moet hun eigen woongedeelte nog maar even wachten.
Terwijl de tijd door hun handen glipt en de kosten oplopen, vragen de nieuwbakken huiseigenaren zich steeds vaker af of er wel genoeg toeristen naar deze omgeving komen.
Deze aflevering van Het Roer Om zie je op woensdag 26 maart 2025 vanaf 20:30 uur op SBS6.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers