TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dag Sinterklaas, dag, dag, dag!
Het Sinterklaasjournaal begon dit jaar met een groot raadsel: wat was er toch aan de hand met Sinterklaas? Hij had ineens allerlei vage klachten, en de Pieten adviseerden hem daarom om vooral in bed te blijven. Pas na een paar weken werd de waarheid onthuld: Sinterklaas was helemaal niet ziek of sterfelijk, maar had simpelweg een ongelukje gehad. Na een val van een krukje zat hij tijdelijk in het gips. Gelukkig weerhield dat hem er niet van om zich vol in te zetten.
Maar dat was niet het enige probleem. De stoomboot liep dit jaar herhaaldelijk vast bij bruggen en de cadeautjes bleken op te raken. Om te voorkomen dat kinderen met lege handen zouden staan, besloot Sinterklaas gaandeweg drastische maatregelen te nemen: hij schrapte de eindeloze verlanglijstjes. Een slimme zet, waar diverse ouders vast blij mee waren.
Inmiddels hebben we het verlossende antwoord gekregen in Het Sinterklaasjournaal en is alles toch nog goedgekomen. Alle kindjes krijgen gewoon een cadeautje tijdens pakjesavond.
Nog eens nagenieten? De compilatie van Het Sinterklaasjournaal is op 5 december al vanaf 17:25 uur te zien op NPO 3.
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4