TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 zet het zomerse gevoel nog even voort. Na B&B Vol Liefde start nu een nieuwe reeks van Het Spaanse dorp.
Het eerste seizoen, dat alweer stamt uit 2019, speelde zich af in het bijna uitgestorven plekje Polopos. Nederlandse gezinnen kochten daar voor een schijntje een huis in de hoop de vergrijzende gemeenschap nieuw leven in te blazen.
In dit seizoen is er een ander competitie-element. Vier Nederlandse stellen nemen hun intrek in een vervallen pand in Zarra, in de regio Valencia. De stellen gaan de komende weken klussen in het pand dat de potentie heeft uit te groeien tot de parel van het dorp, maar ze moeten ook elk een eigen onderneming of bedrijfje starten. De bevolking bepaalt uiteindelijk wie van de nieuwkomers in het huis mag blijven wonen.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'