TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 60 genoot het Nederlandse kunstenaarscollectief The Fool internationale bekendheid door hun werk voor bekende popmusici. Simon Posthuma en Marijke Koger maakten psychedelische kunst en kleding en sloten zich in Londen aan bij fotograaf Karl Ferris. Daar werd het collectief versterkt met Barry Finch en Josje Leeger, die een koppel werden. The Fool ontwierp kleding voor The Beatles, beschilderde de piano van John Lennon en de gitaar van Eric Clapton.
In de documentaire Be the Fool gaan de kinderen van Finch en Leeger op zoek naar de nalatenschap van hun ouders. Jade en Scarlet Finch volgen het pad van hun ouders en ontmoeten sterren als Graham Nash en Donovan, die hun mooiste anekdotes delen. De vrije hippietijd kende echter ook een schaduwzijde.
De documentaire Be the Fool zie je op dinsdag 20 augustus vanaf 22:10 uur bij NTR op NPO 2.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan