TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de jaren 60 genoot het Nederlandse kunstenaarscollectief The Fool internationale bekendheid door hun werk voor bekende popmusici. Simon Posthuma en Marijke Koger maakten psychedelische kunst en kleding en sloten zich in Londen aan bij fotograaf Karl Ferris. Daar werd het collectief versterkt met Barry Finch en Josje Leeger, die een koppel werden. The Fool ontwierp kleding voor The Beatles, beschilderde de piano van John Lennon en de gitaar van Eric Clapton.
In de documentaire Be the Fool gaan de kinderen van Finch en Leeger op zoek naar de nalatenschap van hun ouders. Jade en Scarlet Finch volgen het pad van hun ouders en ontmoeten sterren als Graham Nash en Donovan, die hun mooiste anekdotes delen. De vrije hippietijd kende echter ook een schaduwzijde.
De documentaire Be the Fool zie je op dinsdag 20 augustus vanaf 22:10 uur bij NTR op NPO 2.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3