TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Het uur van de wolf: De Vereniging Rembrandt, een uitzonderlijk jaar. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Na een tournee door de Nederlandse provincies belandde De Vaandeldrager van Rembrandt vorig jaar in het Rijksmuseum in Amsterdam. De aankoop van 175 miljoen euro was mede mogelijk door een bijdrage van de Vereniging Rembrandt, een organisatie van kunstliefhebbers die probeert cultureel erfgoed voor Nederland te behouden en toegankelijk te maken voor het publiek.
De documentaire De Vereniging Rembrandt, een Uitzonderlijk Jaar laat zien hoe de vereniging in het 140e jaar van haar bestaan voor moeilijke keuzes staat. Met de aankoop van De Vaandeldrager is de grootste bijdrage uit de geschiedenis van de vereniging gemoeid, maar is dit geld wel goed besteed? Er zijn twijfels over het historische belang van het werk en kenners vinden de prijs exorbitant.
Partnerbijdrage
De Hanslers-kijkers vragen zichzelf het toch af: 'Waarom krijgt dat mens zendtijd?'
20:51Floortje Dessing gaat over de oceaan in nieuw programma
19:00Tanja Koen (100), gezicht van de beginjaren van televisie, overleden
17:45Renze is terug: dit zijn maandagavond zijn gasten
16:05Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien