TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een tournee door de Nederlandse provincies belandde De Vaandeldrager van Rembrandt vorig jaar in het Rijksmuseum in Amsterdam. De aankoop van 175 miljoen euro was mede mogelijk door een bijdrage van de Vereniging Rembrandt, een organisatie van kunstliefhebbers die probeert cultureel erfgoed voor Nederland te behouden en toegankelijk te maken voor het publiek.
De documentaire De Vereniging Rembrandt, een Uitzonderlijk Jaar laat zien hoe de vereniging in het 140e jaar van haar bestaan voor moeilijke keuzes staat. Met de aankoop van De Vaandeldrager is de grootste bijdrage uit de geschiedenis van de vereniging gemoeid, maar is dit geld wel goed besteed? Er zijn twijfels over het historische belang van het werk en kenners vinden de prijs exorbitant.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten