TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pianospelen, eten en slapen: zo ziet het leven van de hoofdpersonen uit Het Uur van de Wolf er grotendeels uit. De Ierse regisseur Gary Lennon, die drie jaar in Shanghai woonde, volgt in de documentaire drie van de meer dan veertig miljoen pianostudenten in China: een land waar de prestatiedruk hoog is.
De achtjarige Xia oefent dan ook elke dag met zijn strenge leraar, de dertienjarige Xi wil een beroemde concertpianist worden en studeert aan het junior conservatorium in Shanghai. Haar moeder is met haar mee verhuisd, haar vader woont ergens anders vanwege zijn baan.
En de achttienjarige Zhou heeft zijn zinnen gezet op een muziekschool in Amerika. Zijn ouders zijn inmiddels gescheiden, met name vanwege de vele ruzies over de studie van hun zoon.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)