TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al in 1937 waarschuwde ingenieur Johan van Veen, werkzaam bij Rijkswaterstaat, dat de dijken konden breken. Onder pseudoniem plaatste hij er artikelen over, maar zijn waarschuwingen werden niet gehoord.
Aan het eind van de Tweede Wereldoorlog bombardeerden de geallieerden de dijken van Walcheren om de haven van Antwerpen veilig te stellen tegen de vijand en om Europa te bevrijden. Zeeland was trots toen in 1952 de Braakman, een zeearm van de Westerschelde, werd afgesloten, een jaar voor de Watersnoodramp.
Het Water Komt blikt 70 jaar na dato terug. Met archiefmateriaal en ooggetuigenverslagen presenteert Winfried Baijens - zelf opgegroeid in Zeeland - deze tweede aflevering van de documentaireserie. Was de ramp te voorkomen? Hebben we er voldoende van geleerd?
Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter