TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
1876 doden, vele daklozen, meer dan 200.000 dode dieren, schade aan huizen, dijken en landbouwgrond. En de Watersnoodramp zorgde tot ver na dato voor trauma's en discussies. In Het Water Komt gaat presentator Winfried Baijens in op de gevolgen van de ramp, zowel positieve als negatieve. Houdt Nederland droge voeten met alle maatregelen om het water te managen?
In dit slot komen onder andere de Deltawerken, de toegankelijkheid van Zeeland en de watersturing in de Biesbosch aan bod. Met ook aandacht voor klimaatveranderingen en de invloed van toerisme.
Naar aanleiding van de zeventigste herdenking van de Watersnoodramp maakte de NTR naast deze tv-serie ook zeven ‘podwalks’. In de week van 30 januari zendt de NOS het dagelijkse Watersnoodjournaal uit.
Partnerbijdrage
Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'