TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het interessantste aan onze geschiedenis zijn niet de jaartallen of namen van historische persoonlijkheden, maar de lessen die we kunnen trekken uit belangrijke gebeurtenissen. Met de blik achteraf is het goed vast te stellen welke wegen leiden tot succes en welke tot mislukking.
In de nieuwe serie History: The Interesting Bits bekijkt National Geographic de geschiedenis op een frisse manier en probeert de leukste, mafste en fascinerendste antwoorden te krijgen op vragen als: hoe voer je een oorlog, hoe begin je een revolutie en hoe bewaar je een geheim? In de eerste aflevering worden in sneltreinvaart zestig Amerikaanse presidentsverkiezingen onder de loep genomen met als insteek: hoe word je president en hoe maak je de meeste kans op een tweede termijn?
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan