TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeroen van der Boom ontvangt in Hoge bomen al twee seizoenen lang bekende gasten. Aan de hand van foto’s, video’s en muziek loopt hij door hun leven. De eerste gast van deze derde reeks is Frans Bauer.
Hij heeft al ruim 25 jaar een succesvolle zangcarrière. Ook op televisie doet hij het goed: met zijn eerste eigen programma, de realitysoap De Bauers, won hij in 2004 de Gouden Televizier-Ring. Samen met zijn grote liefde Mariska krijgt hij vier zonen.
Het gezin krijgt de schrik van hun leven als Mariska begin van het jaar wordt getroffen door een herseninfarct. Frans Bauer liet zich daarover eerder al los (zoals in de video hieronder), maar in deze aflevering van Hoge Bomen praat Mariska zelf voor het eerst openlijk over wat haar is overkomen.
De komende weken schuiven ook Sonja Bakker, Najib Amhali, Ronald Koeman en Maarten van der Weijden bij Van der Boom aan.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'