TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeroen van der Boom ontvangt in Hoge bomen al twee seizoenen lang bekende gasten. Aan de hand van foto’s, video’s en muziek loopt hij door hun leven. De eerste gast van deze derde reeks is Frans Bauer.
Hij heeft al ruim 25 jaar een succesvolle zangcarrière. Ook op televisie doet hij het goed: met zijn eerste eigen programma, de realitysoap De Bauers, won hij in 2004 de Gouden Televizier-Ring. Samen met zijn grote liefde Mariska krijgt hij vier zonen.
Het gezin krijgt de schrik van hun leven als Mariska begin van het jaar wordt getroffen door een herseninfarct. Frans Bauer liet zich daarover eerder al los (zoals in de video hieronder), maar in deze aflevering van Hoge Bomen praat Mariska zelf voor het eerst openlijk over wat haar is overkomen.
De komende weken schuiven ook Sonja Bakker, Najib Amhali, Ronald Koeman en Maarten van der Weijden bij Van der Boom aan.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint