TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale van Holland's Got Talent is voor de kandidaten misschien wel de lastigste ronde van de hele talentenjacht.
Om een plaatsje in de finale te veroveren moeten de artiesten de jury opnieuw voor zich zien te winnen. De vraag is wat daarbij de beste strategie is: trouw blijven aan waar je tijdens de auditieronde mee scoorde of iedereen juist verrassen met iets totaal anders. In het eerste geval loop je het risico niet vernieuwend genoeg te zijn. Maar teveel verandering kan juist averechts werken.
Sowieso zijn juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts behoorlijk streng en kritisch tijdens de tweede halve finale. Ze mogen maar vijf van de tien acts belonen met een ticket naar de finaleshow van volgende week.
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen