TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale van Holland's Got Talent is voor de kandidaten misschien wel de lastigste ronde van de hele talentenjacht.
Om een plaatsje in de finale te veroveren moeten de artiesten de jury opnieuw voor zich zien te winnen. De vraag is wat daarbij de beste strategie is: trouw blijven aan waar je tijdens de auditieronde mee scoorde of iedereen juist verrassen met iets totaal anders. In het eerste geval loop je het risico niet vernieuwend genoeg te zijn. Maar teveel verandering kan juist averechts werken.
Sowieso zijn juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts behoorlijk streng en kritisch tijdens de tweede halve finale. Ze mogen maar vijf van de tien acts belonen met een ticket naar de finaleshow van volgende week.
Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?
14:49Zo kijken Kyle en Danique terug op Married at First Sight-huwelijk