TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale van Holland's Got Talent is voor de kandidaten misschien wel de lastigste ronde van de hele talentenjacht.
Om een plaatsje in de finale te veroveren moeten de artiesten de jury opnieuw voor zich zien te winnen. De vraag is wat daarbij de beste strategie is: trouw blijven aan waar je tijdens de auditieronde mee scoorde of iedereen juist verrassen met iets totaal anders. In het eerste geval loop je het risico niet vernieuwend genoeg te zijn. Maar teveel verandering kan juist averechts werken.
Sowieso zijn juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts behoorlijk streng en kritisch tijdens de tweede halve finale. Ze mogen maar vijf van de tien acts belonen met een ticket naar de finaleshow van volgende week.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo