TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale van Holland's Got Talent is voor de kandidaten misschien wel de lastigste ronde van de hele talentenjacht.
Om een plaatsje in de finale te veroveren moeten de artiesten de jury opnieuw voor zich zien te winnen. De vraag is wat daarbij de beste strategie is: trouw blijven aan waar je tijdens de auditieronde mee scoorde of iedereen juist verrassen met iets totaal anders. In het eerste geval loop je het risico niet vernieuwend genoeg te zijn. Maar teveel verandering kan juist averechts werken.
Sowieso zijn juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts behoorlijk streng en kritisch tijdens de tweede halve finale. Ze mogen maar vijf van de tien acts belonen met een ticket naar de finaleshow van volgende week.
Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026