TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale van Holland's Got Talent is voor de kandidaten misschien wel de lastigste ronde van de hele talentenjacht.
Om een plaatsje in de finale te veroveren moeten de artiesten de jury opnieuw voor zich zien te winnen. De vraag is wat daarbij de beste strategie is: trouw blijven aan waar je tijdens de auditieronde mee scoorde of iedereen juist verrassen met iets totaal anders. In het eerste geval loop je het risico niet vernieuwend genoeg te zijn. Maar teveel verandering kan juist averechts werken.
Sowieso zijn juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty, Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts behoorlijk streng en kritisch tijdens de tweede halve finale. Ze mogen maar vijf van de tien acts belonen met een ticket naar de finaleshow van volgende week.
Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af