TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Holland's Got Talent is al jaren een begrip in ons land. De talentenjacht waar echt niet alleen maar zangers winnen, maakte in 2008 zijn debuut op SBS6, waar het twee seizoenen lang werd gepresenteerd door Gerard Joling. In maart 2010 werd bekendgemaakt dat het programma een derde seizoen zou krijgen maar dan wel bij RTL4. Daar kent het inmiddels ook een rijke geschiedenis: zo presenteerde in het verleden Robert ten Brink, Johnny de Mol en Humberto Tan het al. Die eerbare taak ligt sinds dit seizoen in handen van Buddy Vedder en Jamai Loman.
De twee heren die oorspronkelijk samen The Voice Kids zouden presenteren, hebben er gelukkig ook de grootste lol in. "Stiekem ben ik een beetje fan van Jamai", zei Buddy Vedder in RTL Boulevard dan ook over zijn co-presentator. Of hij ook fan is van de kandidaten die deze week komen auditeren, moet nog blijken. Het is voor hem te hopen van wel.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'
09:45Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig