TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Costa is Spaans grondgebied, maar soms lijkt het wel Nederlands territorium. Elk jaar trekken Nederlanders in groten getale naar de Spaanse kust: jongeren die op feestvakantie gaan, ouderen die er overwinteren en gezinnen die teruggaan naar hun vaste campings en hotels aan de Costa del Sol.
Het zijn echter niet alleen de Nederlandse toeristen die er hun stempel drukken; er zijn heel wat landgenoten die zich permanent in Spanje willen vestigen. Voor hen is het fijn als ze bij de aanschaf van een huis niet op een taalbarrière stuiten. Ze hebben dan ook veel profijt van Nederlandse makelaars die werkzaam zijn in Spanje.
In Hollandse Makelaars aan de Costa geven zij een inkijkje in hun dagelijkse werkzaamheden, waarbij het volledige koopproces aan bod komt.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA