TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Costa is Spaans grondgebied, maar soms lijkt het wel Nederlands territorium. Elk jaar trekken Nederlanders in groten getale naar de Spaanse kust: jongeren die op feestvakantie gaan, ouderen die er overwinteren en gezinnen die teruggaan naar hun vaste campings en hotels aan de Costa del Sol.
Het zijn echter niet alleen de Nederlandse toeristen die er hun stempel drukken; er zijn heel wat landgenoten die zich permanent in Spanje willen vestigen. Voor hen is het fijn als ze bij de aanschaf van een huis niet op een taalbarrière stuiten. Ze hebben dan ook veel profijt van Nederlandse makelaars die werkzaam zijn in Spanje.
In Hollandse Makelaars aan de Costa geven zij een inkijkje in hun dagelijkse werkzaamheden, waarbij het volledige koopproces aan bod komt.
Partnerbijdrage
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni
21:19Video: Goed nieuws over boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw na tragisch ongeluk