TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Costa is Spaans grondgebied, maar soms lijkt het wel Nederlands territorium. Elk jaar trekken Nederlanders in groten getale naar de Spaanse kust: jongeren die op feestvakantie gaan, ouderen die er overwinteren en gezinnen die teruggaan naar hun vaste campings en hotels aan de Costa del Sol.
Het zijn echter niet alleen de Nederlandse toeristen die er hun stempel drukken; er zijn heel wat landgenoten die zich permanent in Spanje willen vestigen. Voor hen is het fijn als ze bij de aanschaf van een huis niet op een taalbarrière stuiten. Ze hebben dan ook veel profijt van Nederlandse makelaars die werkzaam zijn in Spanje.
In Hollandse Makelaars aan de Costa geven zij een inkijkje in hun dagelijkse werkzaamheden, waarbij het volledige koopproces aan bod komt.
Partnerbijdrage
VI komt met keiharde analyse vertrek Renze bij RTL tonight
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol? 25 jaar, Oh, wat een jaar!, The Simpsons Movie
22:08Dit zijn de afvallers van de tweede aflevering van The Masked Singer 2025
18:56Renze Klamer vertrekt per direct als presentator bij RTL Tonight
15:17Nasrdin Dchar onthult nieuwe details over Videoland-crimeserie Narcostad