TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Costa is Spaans grondgebied, maar soms lijkt het wel Nederlands territorium. Elk jaar trekken Nederlanders in groten getale naar de Spaanse kust: jongeren die op feestvakantie gaan, ouderen die er overwinteren en gezinnen die teruggaan naar hun vaste campings en hotels aan de Costa del Sol.
Het zijn echter niet alleen de Nederlandse toeristen die er hun stempel drukken; er zijn heel wat landgenoten die zich permanent in Spanje willen vestigen. Voor hen is het fijn als ze bij de aanschaf van een huis niet op een taalbarrière stuiten. Ze hebben dan ook veel profijt van Nederlandse makelaars die werkzaam zijn in Spanje.
In Hollandse Makelaars aan de Costa geven zij een inkijkje in hun dagelijkse werkzaamheden, waarbij het volledige koopproces aan bod komt.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'