TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Costa is Spaans grondgebied, maar soms lijkt het wel Nederlands territorium. Elk jaar trekken Nederlanders in groten getale naar de Spaanse kust: jongeren die op feestvakantie gaan, ouderen die er overwinteren en gezinnen die teruggaan naar hun vaste campings en hotels aan de Costa del Sol.
Het zijn echter niet alleen de Nederlandse toeristen die er hun stempel drukken; er zijn heel wat landgenoten die zich permanent in Spanje willen vestigen. Voor hen is het fijn als ze bij de aanschaf van een huis niet op een taalbarrière stuiten. Ze hebben dan ook veel profijt van Nederlandse makelaars die werkzaam zijn in Spanje.
In Hollandse Makelaars aan de Costa geven zij een inkijkje in hun dagelijkse werkzaamheden, waarbij het volledige koopproces aan bod komt.
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock