TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stokbrood bij het ontbijt, een glas wijn bij de lunch en later op de dag een kaasplank: sommige Franse eetgewoonten zijn algemeen bekend onder Nederlanders, maar er is meer dan baguette en brie. Daar weet Hugo Kennis alles van.
De tv-kok geeft zich in zijn nieuwe serie Hugo Maakt Kennis: Frankrijk over aan de Franse eetcultuur. Hij leert over de herkomst van escargots, of de Fransen deze slakken ook zo’n chic gerecht vinden en waarom de bevolking graag warm luncht.
Voordat Hugo verder reist naar onder andere Lyon en het Juragebergte is hij in de hoofdstad. Hij wil weten wat de Parijse variant van de vrijdagmiddagborrel is. Parijzenaren staan te boek als stugge mensen, maar daar merkt Hugo helemaal niets van. Ze geven hem een les in Franse chansons.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis: Frankrijk zie je op zaterdag 7 september vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten