TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stokbrood bij het ontbijt, een glas wijn bij de lunch en later op de dag een kaasplank: sommige Franse eetgewoonten zijn algemeen bekend onder Nederlanders, maar er is meer dan baguette en brie. Daar weet Hugo Kennis alles van.
De tv-kok geeft zich in zijn nieuwe serie Hugo Maakt Kennis: Frankrijk over aan de Franse eetcultuur. Hij leert over de herkomst van escargots, of de Fransen deze slakken ook zo’n chic gerecht vinden en waarom de bevolking graag warm luncht.
Voordat Hugo verder reist naar onder andere Lyon en het Juragebergte is hij in de hoofdstad. Hij wil weten wat de Parijse variant van de vrijdagmiddagborrel is. Parijzenaren staan te boek als stugge mensen, maar daar merkt Hugo helemaal niets van. Ze geven hem een les in Franse chansons.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis: Frankrijk zie je op zaterdag 7 september vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'