TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stokbrood bij het ontbijt, een glas wijn bij de lunch en later op de dag een kaasplank: sommige Franse eetgewoonten zijn algemeen bekend onder Nederlanders, maar er is meer dan baguette en brie. Daar weet Hugo Kennis alles van.
De tv-kok geeft zich in zijn nieuwe serie Hugo Maakt Kennis: Frankrijk over aan de Franse eetcultuur. Hij leert over de herkomst van escargots, of de Fransen deze slakken ook zo’n chic gerecht vinden en waarom de bevolking graag warm luncht.
Voordat Hugo verder reist naar onder andere Lyon en het Juragebergte is hij in de hoofdstad. Hij wil weten wat de Parijse variant van de vrijdagmiddagborrel is. Parijzenaren staan te boek als stugge mensen, maar daar merkt Hugo helemaal niets van. Ze geven hem een les in Franse chansons.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis: Frankrijk zie je op zaterdag 7 september vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht
09:19Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, 2 Guns
19:15Reinout Oerlemans ontvangt Media Oeuvre Award: ''Arnie' heeft het ver geschopt'