TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stokbrood bij het ontbijt, een glas wijn bij de lunch en later op de dag een kaasplank: sommige Franse eetgewoonten zijn algemeen bekend onder Nederlanders, maar er is meer dan baguette en brie. Daar weet Hugo Kennis alles van.
De tv-kok geeft zich in zijn nieuwe serie Hugo Maakt Kennis: Frankrijk over aan de Franse eetcultuur. Hij leert over de herkomst van escargots, of de Fransen deze slakken ook zo’n chic gerecht vinden en waarom de bevolking graag warm luncht.
Voordat Hugo verder reist naar onder andere Lyon en het Juragebergte is hij in de hoofdstad. Hij wil weten wat de Parijse variant van de vrijdagmiddagborrel is. Parijzenaren staan te boek als stugge mensen, maar daar merkt Hugo helemaal niets van. Ze geven hem een les in Franse chansons.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis: Frankrijk zie je op zaterdag 7 september vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten