TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stokbrood bij het ontbijt, een glas wijn bij de lunch en later op de dag een kaasplank: sommige Franse eetgewoonten zijn algemeen bekend onder Nederlanders, maar er is meer dan baguette en brie. Daar weet Hugo Kennis alles van.
De tv-kok geeft zich in zijn nieuwe serie Hugo Maakt Kennis: Frankrijk over aan de Franse eetcultuur. Hij leert over de herkomst van escargots, of de Fransen deze slakken ook zo’n chic gerecht vinden en waarom de bevolking graag warm luncht.
Voordat Hugo verder reist naar onder andere Lyon en het Juragebergte is hij in de hoofdstad. Hij wil weten wat de Parijse variant van de vrijdagmiddagborrel is. Parijzenaren staan te boek als stugge mensen, maar daar merkt Hugo helemaal niets van. Ze geven hem een les in Franse chansons.
De eerste aflevering van Hugo Maakt Kennis: Frankrijk zie je op zaterdag 7 september vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026