TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Eva Jinek is ook Beau van Erven Dorens, na een kort seizoen, toe aan vakantie. Dat betekent dat de vaste zomerpresentator van RTL 4’s latenighttalkshow weer aan de bak mag.
De komende maanden sluit Humberto Tan de avond af met het naar hem genoemde praatprogramma. En dat komt goed uit, want met sportkenner Tan heeft de zender de juiste man op de juiste plaats. Met het EK voetbal voor vrouwen en de Tour de France in aantocht zal een substantieel deel van de gesprekken aan tafel over sport gaan. Verder de gebruikelijke ingrediënten: entertainment, muziek, persoonlijke verhalen en de onderwerpen die nu actueel zijn.
Overigens krijgt ook Humberto een paar weken zomervakantie: in augustus neemt zijn nieuwe RTL-collega Renze Klamer het van hem over.
B&B vol liefde-veteraan Eveline deelt gouden tips voor nieuwe deelnemers
09:10De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'