TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na Eva Jinek is ook Beau van Erven Dorens, na een kort seizoen, toe aan vakantie. Dat betekent dat de vaste zomerpresentator van RTL 4’s latenighttalkshow weer aan de bak mag.
De komende maanden sluit Humberto Tan de avond af met het naar hem genoemde praatprogramma. En dat komt goed uit, want met sportkenner Tan heeft de zender de juiste man op de juiste plaats. Met het EK voetbal voor vrouwen en de Tour de France in aantocht zal een substantieel deel van de gesprekken aan tafel over sport gaan. Verder de gebruikelijke ingrediënten: entertainment, muziek, persoonlijke verhalen en de onderwerpen die nu actueel zijn.
Overigens krijgt ook Humberto een paar weken zomervakantie: in augustus neemt zijn nieuwe RTL-collega Renze Klamer het van hem over.
Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025