TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Eva Jinek is ook Beau van Erven Dorens, na een kort seizoen, toe aan vakantie. Dat betekent dat de vaste zomerpresentator van RTL 4’s latenighttalkshow weer aan de bak mag.
De komende maanden sluit Humberto Tan de avond af met het naar hem genoemde praatprogramma. En dat komt goed uit, want met sportkenner Tan heeft de zender de juiste man op de juiste plaats. Met het EK voetbal voor vrouwen en de Tour de France in aantocht zal een substantieel deel van de gesprekken aan tafel over sport gaan. Verder de gebruikelijke ingrediënten: entertainment, muziek, persoonlijke verhalen en de onderwerpen die nu actueel zijn.
Overigens krijgt ook Humberto een paar weken zomervakantie: in augustus neemt zijn nieuwe RTL-collega Renze Klamer het van hem over.
Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit