TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Eva Jinek is ook Beau van Erven Dorens, na een kort seizoen, toe aan vakantie. Dat betekent dat de vaste zomerpresentator van RTL 4’s latenighttalkshow weer aan de bak mag.
De komende maanden sluit Humberto Tan de avond af met het naar hem genoemde praatprogramma. En dat komt goed uit, want met sportkenner Tan heeft de zender de juiste man op de juiste plaats. Met het EK voetbal voor vrouwen en de Tour de France in aantocht zal een substantieel deel van de gesprekken aan tafel over sport gaan. Verder de gebruikelijke ingrediënten: entertainment, muziek, persoonlijke verhalen en de onderwerpen die nu actueel zijn.
Overigens krijgt ook Humberto een paar weken zomervakantie: in augustus neemt zijn nieuwe RTL-collega Renze Klamer het van hem over.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten