TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De duo’s zijn ongeveer halverwege hun missie om uit handen te blijven van de hunters. Het kan zomaar zijn dat er dit seizoen een recordaantal deelnemers weet te ontsnappen. In seizoen één wist alleen Dennis Weening te ontkomen, een seizoen later lag dat aantal al op vier. Om dat voor elkaar te krijgen moeten de deelnemers scherp blijven en vooral geen fouten maken.
Daarbij kunnen ze leren van de arrestaties van acteurs Oussama Ahammoud en Bilal Wahib in de eerste twee afleveringen van het eerste seizoen. Ze werden al snel gepakt omdat ze er veel te makkelijk over dachten en een aantal beginnersfouten maakten. Zo trokken Ahammoud en Wahib naar bekende grond (hun geboortewijk) en doken ze niet weg voor camera’s omdat ze hun petje ‘onopvallend genoeg’ vonden.
Famke Louise en Denzel Slager hebben deze aflevering echter overgeslagen. Ook zij dachten dat het veilig genoeg was om gewoon te overnachten in hun eigen huis. Maar niets bleek minder waar. In de tweede aflevering van dit huidige seizoen werden ook zij sneller dan gedacht ingerekend.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo