TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De duo’s zijn ongeveer halverwege hun missie om uit handen te blijven van de hunters. Het kan zomaar zijn dat er dit seizoen een recordaantal deelnemers weet te ontsnappen. In seizoen één wist alleen Dennis Weening te ontkomen, een seizoen later lag dat aantal al op vier. Om dat voor elkaar te krijgen moeten de deelnemers scherp blijven en vooral geen fouten maken.
Daarbij kunnen ze leren van de arrestaties van acteurs Oussama Ahammoud en Bilal Wahib in de eerste twee afleveringen van het eerste seizoen. Ze werden al snel gepakt omdat ze er veel te makkelijk over dachten en een aantal beginnersfouten maakten. Zo trokken Ahammoud en Wahib naar bekende grond (hun geboortewijk) en doken ze niet weg voor camera’s omdat ze hun petje ‘onopvallend genoeg’ vonden.
Famke Louise en Denzel Slager hebben deze aflevering echter overgeslagen. Ook zij dachten dat het veilig genoeg was om gewoon te overnachten in hun eigen huis. Maar niets bleek minder waar. In de tweede aflevering van dit huidige seizoen werden ook zij sneller dan gedacht ingerekend.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Greetje uit Urk! bevestigt breuk met Bert: 'Heel zwaar'
13:38Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes