TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty Brard is al bijna veertig jaar een vaste waarde op televisie. In 1983 begon ze bescheiden, als assistent van Ralph Inbar bij Bananasplit. Maar al snel groeide ze uit tot een veelzijdige en spraakmakende presentatrice, showbizzkenner en realityster.
Brard dankt haar bekendheid in de eerste plaats aan haar zangkunsten. In 1976 stond ze samen met José Hoebee en Marga Scheide aan de wieg van Luv’. Met de meidengroep scoorde ze hits als Trojan Horse, You're the greatest lover en U.O. me. Tegenwoordig zingt Patty vooral tijdens carnaval. Zo had ze eerder dit jaar een hitje met de meezinger In m'n panterpak.
Vanavond ploft Patty neer naast de vaste panelleden van I Can See Your Voice om uit te zoeken wie van de zeven kandidaten echt kan zingen. Natuurlijk zijn Marieke Elsinga, Fred van Leer, Danny de Munk en Edsilia Rombley ook weer van de partij om haar een handje te helpen.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland