TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Patty Brard is al bijna veertig jaar een vaste waarde op televisie. In 1983 begon ze bescheiden, als assistent van Ralph Inbar bij Bananasplit. Maar al snel groeide ze uit tot een veelzijdige en spraakmakende presentatrice, showbizzkenner en realityster.
Brard dankt haar bekendheid in de eerste plaats aan haar zangkunsten. In 1976 stond ze samen met José Hoebee en Marga Scheide aan de wieg van Luv’. Met de meidengroep scoorde ze hits als Trojan Horse, You're the greatest lover en U.O. me. Tegenwoordig zingt Patty vooral tijdens carnaval. Zo had ze eerder dit jaar een hitje met de meezinger In m'n panterpak.
Vanavond ploft Patty neer naast de vaste panelleden van I Can See Your Voice om uit te zoeken wie van de zeven kandidaten echt kan zingen. Natuurlijk zijn Marieke Elsinga, Fred van Leer, Danny de Munk en Edsilia Rombley ook weer van de partij om haar een handje te helpen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers