TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zit er alweer op voor de kandidaten van het tweede seizoen IJsmeesters: Een Koud Kunstje. De eerste reeks telde nog vier afleveringen, dit seizoen doet het met eentje minder.
Presentator Viktor Brand ontvangt de vier finalisten in het ijsatelier, waar de temperatuur permanent tien graden onder nul is. Koelbloedigheid is vereist, want de deelnemers zijn twee opdrachten verwijderd van de overwinning. De eerste uitdaging is de snelheidsopdracht, waarin ze ditmaal met gekleurd ijs moeten werken.
Juryleden Alec Messchaert en Anique Kuizenga bepalen welke kandidaat vlak voor de slotfase afvalt. De jury krijgt deze week versterking van Karin Bloemen. De comédienne mag de laatste opdracht onthullen: de kunstenaars moeten een sculptuur met circusthema maken.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s