TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaas van der Eerden en Wietze de Jager zijn in hun ochtendshow bij Radio 538 de beste vrienden, maar in Ik Hou Van Holland staan ze lijnrecht tegenover elkaar.
Van der Eerden versterkt het team van Jeroen van Koningsbrugge. Samen met operazangeres Tania Kross nemen de mannen het op tegen het team van Leo Alkemade, waar naast Wietze de Jager ook oud-profvoetballer Anouk Hoogendijk deel van uitmaakt. Team Alkemade is technisch gezien in de meerderheid: Hoogendijk is in verwachting van haar tweede kindje.
Presentator Rob Kemps moet de strijd in goede banen leiden. Als vervanger van Linda de Mol heeft hij inmiddels zijn draai gevonden in de spelshow: “Gelukkig heeft iedereen door dat ik het op m’n eigen manier invul en natuurlijk is dat wennen maar wat wil je?”
Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak