TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Klaas van der Eerden en Wietze de Jager zijn in hun ochtendshow bij Radio 538 de beste vrienden, maar in Ik Hou Van Holland staan ze lijnrecht tegenover elkaar.
Van der Eerden versterkt het team van Jeroen van Koningsbrugge. Samen met operazangeres Tania Kross nemen de mannen het op tegen het team van Leo Alkemade, waar naast Wietze de Jager ook oud-profvoetballer Anouk Hoogendijk deel van uitmaakt. Team Alkemade is technisch gezien in de meerderheid: Hoogendijk is in verwachting van haar tweede kindje.
Presentator Rob Kemps moet de strijd in goede banen leiden. Als vervanger van Linda de Mol heeft hij inmiddels zijn draai gevonden in de spelshow: “Gelukkig heeft iedereen door dat ik het op m’n eigen manier invul en natuurlijk is dat wennen maar wat wil je?”
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight