TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaas van der Eerden en Wietze de Jager zijn in hun ochtendshow bij Radio 538 de beste vrienden, maar in Ik Hou Van Holland staan ze lijnrecht tegenover elkaar.
Van der Eerden versterkt het team van Jeroen van Koningsbrugge. Samen met operazangeres Tania Kross nemen de mannen het op tegen het team van Leo Alkemade, waar naast Wietze de Jager ook oud-profvoetballer Anouk Hoogendijk deel van uitmaakt. Team Alkemade is technisch gezien in de meerderheid: Hoogendijk is in verwachting van haar tweede kindje.
Presentator Rob Kemps moet de strijd in goede banen leiden. Als vervanger van Linda de Mol heeft hij inmiddels zijn draai gevonden in de spelshow: “Gelukkig heeft iedereen door dat ik het op m’n eigen manier invul en natuurlijk is dat wennen maar wat wil je?”
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027