TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaas van der Eerden en Wietze de Jager zijn in hun ochtendshow bij Radio 538 de beste vrienden, maar in Ik Hou Van Holland staan ze lijnrecht tegenover elkaar.
Van der Eerden versterkt het team van Jeroen van Koningsbrugge. Samen met operazangeres Tania Kross nemen de mannen het op tegen het team van Leo Alkemade, waar naast Wietze de Jager ook oud-profvoetballer Anouk Hoogendijk deel van uitmaakt. Team Alkemade is technisch gezien in de meerderheid: Hoogendijk is in verwachting van haar tweede kindje.
Presentator Rob Kemps moet de strijd in goede banen leiden. Als vervanger van Linda de Mol heeft hij inmiddels zijn draai gevonden in de spelshow: “Gelukkig heeft iedereen door dat ik het op m’n eigen manier invul en natuurlijk is dat wennen maar wat wil je?”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger