TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een nationaal trauma, de ramp met de MH17 op 17 juli 2014. Het vliegtuig werd boven Oekraïens grondgebied neergehaald met aan boord 298 mensen. Onder hen waren 193 Nederlanders. In de documentaire Ik mis je - 10 jaar na MH17 vertellen Jeannet Avnon en Marina de Moor over het grote gemis van hun dierbaren, nu tien jaar later.
Avnon verloor haar zoon Ithamar, die na de bruiloft van zijn zus Ruth terugvloog naar Australië. Tijdens haar rouwproces heeft Avnon, die schildert en tekent, een collage gemaakt van Ithamars kindertekeningen. Dat heeft bijgedragen aan haar verwerking, maar het missen gaat nooit over.
De Moor moet verder zonder haar beste vriendin Elsemiek met wie ze net de middelbare school had afgerond. “Ik denk vaak: hoe zou ze nu zijn?”
Ik Mis Je is op woensdag 17 juli 2024 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los