TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een nationaal trauma, de ramp met de MH17 op 17 juli 2014. Het vliegtuig werd boven Oekraïens grondgebied neergehaald met aan boord 298 mensen. Onder hen waren 193 Nederlanders. In de documentaire Ik mis je - 10 jaar na MH17 vertellen Jeannet Avnon en Marina de Moor over het grote gemis van hun dierbaren, nu tien jaar later.
Avnon verloor haar zoon Ithamar, die na de bruiloft van zijn zus Ruth terugvloog naar Australië. Tijdens haar rouwproces heeft Avnon, die schildert en tekent, een collage gemaakt van Ithamars kindertekeningen. Dat heeft bijgedragen aan haar verwerking, maar het missen gaat nooit over.
De Moor moet verder zonder haar beste vriendin Elsemiek met wie ze net de middelbare school had afgerond. “Ik denk vaak: hoe zou ze nu zijn?”
Ik Mis Je is op woensdag 17 juli 2024 om 19:55 uur te zien op NPO 2.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'