TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De stellen in het AVROTROS-programma Ik Vertrek hebben elk zo hun eigen redenen om een vakantieverblijf in het buitenland te willen beginnen.
Voor de vijftigers Walter en Marcel beginnen die drie jaar terug. Marcel is consultant bij een farmaceutisch bedrijf, Walter is steward en treedt in zijn vrije tijd op als dragqueen Charlotte. Hun onbekommerde leven krijgt een andere wending als in korte tijd een aantal dierbaren overlijdt. Ook komt Walter thuis te zitten; eerst door een verbrijzelde heup, later met een burn-out.
Daarom besluiten Marcel en hij een nieuw avontuur aan te gaan: een B&B aan de Costa Blanca. Walter ziet zichzelf al als zijn alter ego Charlotte schitteren op de Spaanse boulevards. Door financiële tegenvallers moet het stel hun plannen wel aanpassen.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Other Woman
18:49Realityprogramma Beauty and the Geek krijgt een tweede seizoen
16:09Videoland stort zich op podcasts en strikt de populaire show Moordcast
15:36The Voice of Holland doet het helemaal anders: twee nieuwe coaches erbij