TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De stellen in het AVROTROS-programma Ik Vertrek hebben elk zo hun eigen redenen om een vakantieverblijf in het buitenland te willen beginnen.
Voor de vijftigers Walter en Marcel beginnen die drie jaar terug. Marcel is consultant bij een farmaceutisch bedrijf, Walter is steward en treedt in zijn vrije tijd op als dragqueen Charlotte. Hun onbekommerde leven krijgt een andere wending als in korte tijd een aantal dierbaren overlijdt. Ook komt Walter thuis te zitten; eerst door een verbrijzelde heup, later met een burn-out.
Daarom besluiten Marcel en hij een nieuw avontuur aan te gaan: een B&B aan de Costa Blanca. Walter ziet zichzelf al als zijn alter ego Charlotte schitteren op de Spaanse boulevards. Door financiële tegenvallers moet het stel hun plannen wel aanpassen.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man