TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De stellen in het AVROTROS-programma Ik Vertrek hebben elk zo hun eigen redenen om een vakantieverblijf in het buitenland te willen beginnen.
Voor de vijftigers Walter en Marcel beginnen die drie jaar terug. Marcel is consultant bij een farmaceutisch bedrijf, Walter is steward en treedt in zijn vrije tijd op als dragqueen Charlotte. Hun onbekommerde leven krijgt een andere wending als in korte tijd een aantal dierbaren overlijdt. Ook komt Walter thuis te zitten; eerst door een verbrijzelde heup, later met een burn-out.
Daarom besluiten Marcel en hij een nieuw avontuur aan te gaan: een B&B aan de Costa Blanca. Walter ziet zichzelf al als zijn alter ego Charlotte schitteren op de Spaanse boulevards. Door financiële tegenvallers moet het stel hun plannen wel aanpassen.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)